Zápasy - Dorost 25.09.2019
Autor: Petr Význer

Dorostenci se činili, Třemošnou porazili 8:0

Foto Reportáž
T ř e m o š n á - Mladíkům z Litvínova výlet na západ Čech vyšel náramně. Na branku Třemošné vyslali dvaapadesát střel, z nichž hned osm skončilo za zády brankáře.
25.9.2019
Třemošná
0:8
0:3, 0:2, 0:3

Třemošná

Ženíšek (Vondraš) – Čarda, Dolhý, Plecitý, Malkovský, Bláha, Balák – Beníšek, Šmíd, Sieger, Dvořák, Fiala, Krasanovský, Reiser, Kaiser, Beránek

Čermák (Herkommer) – Minařík, Werner, Hocelík, Kadár, Kuchař, Hora – Beran, Adámek, Kočárek, Vopat, Postl, Slavík, Brouček, Špaček, Krocker, Skuhrovec

Branky a nahrávky

2. Vopat (Skuhrovec), 3. Slavík (Minařík), 15. Skuhrovec (TS), 25. Vopat (Skuhrovec), 35. Hora (Skuhrovec), 41. Kadár (Slavík, Brouček), 53. Kočárek (Špaček, Beran), 59. Kuchař (Brouček)

0:8

Dorost vstoupil do utkání brankou hned ve druhé minutě. Prosadil se Jan Vopat. O minutu později se po Minaříkově pasu trefil Marek Slavík a Litvínov vedl hned z úvodu o dvě branky. Vopat se do statistik zapsal i vyloučením, když hákoval soupeře. Třemošná přesilovku nevyužila a sama faulovala! Balák podrazil hráče hostů a David Skuhrovec dostal k dispozici trestné střílení. V tom překonal Ženíška a Chemici vedli už o tři branky. Poslední, co se v první části zápasu stalo bylo vyloučení Wernera. Ani v této početní výhodě se Meteor neprosadil.

Jan Vopat dal gól i v druhé periodě. Na lavici hanby poté putoval za nedovolené bránění Hocelík. Po skončení jeho trestu přihrál Skuhrovec na Matěje Horu, jenž vstřelil pátou branku Litvínova v zápase.

Třetí třetina byla na góly stejně bohatá jako ta první. Po čtyřiceti vteřinách stál na konci kombinace Slavíka a Broučka Jakub Kadár a Ženíšek znovu kapituloval. Slavík a Kadár zasedli na trestnou lavici a nabídli Třemošné minutovou přesilovku 5 na 3. Meteor svou šanci nevyužil, a tak se ke slovu dostali hosté. Vojtěch Kočárek skóroval a mizérie Třemošné pokračovala. Slavík obsadil trestnou lavici a čekal, jestli z ní odjede dříve. Díky spoluhráčům nemusel a minutu poté se mohl zapojit do přesilovky. Tu využil Jakub Kuchař a uzavřel tím gólový účet zápasu.