0:0, 0:0, 1:1 - 0:0

Volke - Pojkar, Kubát, Stříteský, Jareš, Gula, Černošek, Skuhrovec, Kousalík - Kubinčák, V. Hübl, Lukeš - Trávníček, Hanzl, Ručinský - Frolík, Hujsa, Jenáček - Bojer, Gerhát, Majdan.

Zlín

Horčička - Matějíček, Galvas, Hamrlík, Linhart, Zámorský, Lučka, Tesařík, Řezníček - Důras, Čajánek, O. Veselý - Finsterle, Leška, Köhler - Ondráček, Roman Vlach, Kubiš - Holík, T. Sýkora, F. Čech.
Branky a nahrávky: 48. Stříteský (Trávníček) - 53. Zámorský (Čajánek, Hamrlík), rozhodující nájezd Holík. Rozhodčí: Trombík, Hrubý - Rozlílek, Horínek Vyloučení: 9:9 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 32:36 Průběh utkání: 1:0, 1:2

Junioři nezvládli vyrovnaný zápas, proti Spartě prohráli 2:3

L i t v í n o v - Junioři byli v celém zápase vždy o krok pozadu, když šla Sparta třikrát do vedení. Chemici zvládli dvakrát vyrovnat, ale na třetí branku odpověď nenašli. Oběma týmům se povedlo vstřelit spornou branku, která vyvolala vášně v obou táborech. Ta sparťanská se nakonec stala vítěznou.
Zápasy - Dorost dnes

Přesilovky klíčem úspěchu! Dorostenci porazili Chomutov 5:1

Před začátkem severočeského derby bylo jasné, že výsledek zamíchá pořadím v tabulce, jelikož oba týmy měly shodně 32 bodů. Velký krok k vítězství udělali hosté, kteří v první třetině dvakrát potrestali nedisciplinovanost Pirátů. Litvínovský „lauf“ pokračoval i do druhé části hry, kdy zvýšil náskok Slavík s Krockerem. V závěru kosmeticky upravil...
Preview - Dorost včera

Ovládne dorost regionální derby s Chomutovem i podruhé?

Dorostenci po sérii tří vyhraných zápasů v řadě zavítají na led chomutovských Pirátů. Ti si stejně jako Litvínov nedávno vyšlápli na jednoho z lídrů tabulky. Chemici porazili Plzeň po prodloužení a Piráti přetlačili Karlovy Vary v základní hrací době. Utkání začíná ve čtvrtek 21.11. v 17:30 na chomutovském zimním stadionu.