Zápas - mládež 28. 10. 2017, Martin Stříbrný

SDO: Čekání je u konce! Litvínov konečně zabral a porazil v derby Piráty

L i t v í n o v - Litvínovští starší dorostenci přivítali na vlastním ledě chomutovské Piráty. Mládežníci Litvínova zaskočili Piráty a po ubojovaném vítězství 4:3 si připsali první výhru v sezoně!

16., 28.10.2017
logo Piráti Chomutov
HC VERVA Litvínov Piráti Chomutov

Pejsar (D. Svoboda) – Žítek, Baláž, Viedemann, Kitzberger, Bártek, Liška, Černohorský, Šubrt – Jouza, Jindra, Dufek, Kysela, Šarlinger, P. Svoboda, Arnold, Myšák, Beran, Damašek, Berka

Skokan (Stuchlík) – Rudy, Ferbas, Zeman, Váchal, Viktorin, Procházka, Štochl – Černý, Baier, Hofrichter, Prokop, Jaroš, Benda, Lobodowski, Mežnar, Hradecký, Pech, Ouřada, Brandner

Radim Skuhrovec (HC Litvínov): "Celkově hodnocení je pozitivní, protože se nám po dlouhé době podařilo vyhrát. Kluci poprvé dodržovali po celý zápas, co jsme si říkali. Nebyly tam nějaké velké chyby, snažili jsme se hrát jednoduchý hokej. To se nám vyplatilo, teď doufejme, že to z těch kluků už trošku spadlo a začneme hrát hokej, na který tohle mužstvo určitě má."