Zápas - mládež 09. 09. 2017, Ondřej Vlk, foto: Juniorský hokej

Mladší dorostenci smetli Ústí, Myšák se Stehlíkem řádili

L i t v í n o v - V prvním kole extraligy mladšího dorostu zavítalo na litvínovský stadion Ústí nad Labem. Pro Ústecké to nebyl jednoduchý zápas, protože Litvínov na ně vytáhl zbraň v podobě produktivního útočníka Jana Myšáka. Duo Myšák - Stehlík zaznamenalo celkem 11 kanadských bodů. Prvně jmenovaný dal čtyři góly a na dva přihrál, druhý vstřelil hattrick a navrch přidal 3 asistence. Ústečtí Lvi to tak odnesli osmigólovým debaklem.

1. , 09.09.2017
logo HC Slovan Ústečtí Lvi
HC VERVA Litvínov HC Slovan Ústečtí Lvi

Klika (Zelenka) - Minařík, Háva, Kroupa, Baláž, Gebhard, Miškovič, Kadár - Pešta, Dej, Limanovský, Adámek, Stehlík, Vopat J., Slavík, Kudrhalt, Kočárek, Fišer, Nikl, Myšák, Skuhrovec.

Mazourek (Tuček) - Tomšík, Polata, Vlach, Kylíšek, Koštoval, Haspra T. - Krocker, Costa, Weis, Čermák, Gašpar, Tot, Hampl, Šrámek, Jarábek, Konopásek.