Zápas - mládež 16. 11. 2014, Ondřej Vlk

MDO: Litvínov nadělil Karlovým Varům devět gólů a bodoval ve čtvrtém zápase v řadě

V a r y – V 16- kole extraligy mladšího dorostu odjel Litvínov na led Karlových Varů. Chemici po většinu utkání dominovali a Vary schytali na svém ledě debakl 9:4! Hvězdou zápasu se stal Lukáš Vacín, který zaznamenal šest bodů za tři góly a stejný počet přihrávek. Severočeši tak dál pokračují ve zlepšených výkonech a bodovali už ve čtvrtém zápase v řadě.

16. kolo, 16.11.2014, KV Aréna
logo HC Energie Karlovy Vary
HC Energie Karlovy Vary HC VERVA Litvínov

Fuksa - Klejna, Poizl, Kala, Štaif (A), Doubek, Koco - Hoang, Šedivý, Prošek, Petrov, Bečka (C), Šik, Šťastný, Černý, Jílek.

Khůn - Fraško, Bártek, Cikánek, Starý, Čapek, Žižka - Zirtoni, Pavlíček, Vaněk, Kanický, Vacín, Myšák (C), Kordule, Vopat (A), Černý, Pech.