Reportáž ze zápasu

36. kolo, 2.1.2005
2:5
1:3, 0:2, 1:0

Litvínov

Jarina (41. Fiala) - Ťupa, Škoula - Šlégr, Hranáč - Poživil, Skuhrovec - Klobouček, Řezníček - Čaloun, Branda, Ručinský - Balázs, Reichel, Kubinčák - Zálešák, Hübl, Trávníček - Havel, Heinisch, Sklenička.

Liberec

Hnilička (Falta) - Holub, Jiruš, Modrý, Hanzlík, Fischer, Duben, Moravec, Klimenta - Čermák, Rataj, Štrba - Vrbata, Nedorost, Sailer - Novák, Vaic, Procházka - Vampola, Plodek, Víšek.
Branky a nahrávky: 14.a 53. Hübl (Skuhrovec) - 7. Holub, 7. Vrbata (Nedorost), 20. Nedorost (Sailer), 36. Klimenta (Procházka), 40. Fischer (Modrý)
Rozhodčí: Venglář - Chytil, Dědek Vyloučení: 5:5 Využití: 0:1 Diváci: 5015

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát. (v Liberci)
27.7.
sobota, 17:00
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Dorost dnes

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >