2:3sn
1:0, 0:1, 1:1 – 0:0

J. Hübl - Černošek, Kubát, Jareš, Stříteský, Švarný, Skuhrovec, Gula - Lukeš, V. Hübl, Jánský - Černý, Jenáček, Kubinčák - Majdan, Vopat, Trávníček - Bojer, Kracík, Gerhát - od 32. navíc Rindoš

Slavia

M. Kopřiva - Kadlec, Žižka, Roth, Kolařík, Kuboš, Vašíček, Jeník - Pospíšil, Benda, Vondrka - T. Svoboda, Třetina, Tomica - Krenželok, P. Jelínek, Doležal - Micka, Sklenář, Poletín
Branky a nahrávky: 20. Švarný (Jánský), 48. Majdan (Trávníček) - 25. Tomica (Svoboda), 42. Třetina (Svoboda), 65. Svoboda. Rozhodčí: Šír, Trombík - Bádal, Rozlílek. Vyloučení: 5:4. Bez využití. V oslabení: 0:0 Diváci: 4825. Střely na branku: 34:41