Reportáž ze zápasu

39. kolo, 9.1.2011
3:1
0:0, 0:1, 3:0

Litvínov

Franěk (23. J. Hübl) - Černošek, Kubát, Jareš, Stříteský, Švarný, Skuhrovec, Gula - Lukeš, V. Hübl, Jánský - Černý, Kracík, Jenáček - Kubinčák, Vopat, Bojer - Majdan, Gerhát, Rindoš

Kladno

Falter - D. Růžička, Drtina, Mrázek, Šmach, L. Procházka, Piskáček - Bicek, Patera, Kuchler - S. Treille, Kalla, Bílek - Melka, Bělohlav, Eberle - Valský, Stieler, Kotrla
Branky a nahrávky: 52. Jenáček (Černý, Stříteský), 55. Vopat (Kubinčák), 60. V. Hübl (Lukeš, Černošek) - 31. Valský (Kotrla). Rozhodčí: Mikula, Trombík - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 6:6. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 4272.Střely na branku: 37:29.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát. (v Liberci)
27.7.
sobota, 17:00
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >
Mládež 04.07.2019

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.
Více >