3:1, 2:0, 5:0

Třinec

Hamerlík – Richter, Lojek, Zíb, Hudec, Seman, Krajíček, Hrabal - Růžička, Kohn, Orsava - Květoň, Peterek, Polák - Varaďa, Bonk, McGregor - Adamský, Polanský, Hrňa - Hamp

Hübl - Černošek, Švarný, Kousalík, Kubát, Kroupa, Skuhrovec, Jareš, Gula - Vopat, Trávníček, Černý – Jenáček, Ručinský, Jánský - Lukeš, Hübl V., Kubinčák – Gerhát, Kracík, Majdan
Branky a nahrávky: 11. Hrńa (Adamský, Polanský), 12. Hrńa (Polanský), 17. Peterek (Polák, Květoň), 26. Růžička (Zíb, Kohn), 39. Varaďa (Lojek, Bonk), 47. Polanský (Bonk, Adamský), 48. Kohn (Orsava, Krajíček), 54. Richter (Peterek, Adamský), 54. Květoň, 56. Růžička - 12. Lukeš (Kubinčák). Rozhodčí: Pešina, Polák - Lederer, Gebauer. Vyloučení: 6:5. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 41:24 . Diváci: 3604 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 10:1.