Reportáž ze zápasu

36. kolo, 2.1.2008
1:4
1:2, 0:1, 0:1

Litvínov

Hübl J. - Benda, Branda, Černý, Hranáč, Jánský, Jenáček, Kubinčák, Lukeš, Poživil L., Poživil O., Punčochář, Reichel, Rindoš, Sklenička, Skuhrovec, Tomas, Trávníček, Vobořil, Šlégr

Kladno

Orct - Bělohlav, Diviš, Čurilla, Gardoň, Hájek, Horna, Kalla, Kuchler, Nádašdi, Nedvěd, Patera, Pavlas, Procházka M., Rudovský, Schnabel, Tomajko, Ševc, Šmach, Štěpánek
Branky a nahrávky: 10. Trávníček (Benda) - 11. Horna (Kalla), 20. Diviš (Patera), 30. Tomajko (Nedvěd), 44. Bělohlav (Patera). Rozhodčí: Minář - Guth, Rittich. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 4153. Střely na branku: 42:31. Průběh utkání: 1:0, 1:4.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát. (v Liberci)
27.7.
sobota, 17:00
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Dorost dnes

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >