Reportáž ze zápasu

35. kolo, 30.12.2007
2:1
0:1, 0:0, 2:0

Litvínov

Hübl - Šlégr, Hranáč, Poživil, Vobořil, Skuhrovec, Punčochář, Poživil - Branda, Reichel, Kubinčák, Jenáček, Tomas, Benda, Sklenička, Lukeš, Trávníček, Černý, Bahenský, Jánský, Rindoš

Liberec

Pinc - Moravec, Jiruš, Hunkes, Žabka, Rýgl, Krstev, Kájínek - Bartovič, Kašpařík, Klimenta, Pletka, Pabiška, Víšek, Blatný, Šachl, Procházka, Vantuch, Dušek, Špaček
Branky a nahrávky: 51. Kubinčák (Jenáček), 53. Jenáček (Kubinčák) - 16. Pletka (Kašpařík). Rozhodčí: Fraňo - Šátava, Pešek. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. Diváci: 6212. Střely na branku: 41:33. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát. (v Liberci)
27.7.
sobota, 17:00
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Dorost včera

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >