Reportáž ze zápasu

31. kolo, 21.12.2007
3:1
2:0, 0:1, 1:0

Zlín

Murín - Balán, Balaštík, Čech M., Galvas, Hamrlík, Ďurák, Klouček, Kubiš, Leška, Lučka, Mokrejš, Nosek, Okál, Pšurný R., Rachůnek I., Vlach, Vosátko

Litvínov

Hübl J. - Benda, Branda, Černý, Hranáč, Jánský, Jenáček, Kubinčák, Lukeš, Machulda, Poživil L., Punčochář, Reichel, Sklenička, Skuhrovec, Tomas, Trávníček, Tůma, Vobořil, Šlégr
Branky a nahrávky: 5. Hamrlík, 9. Rachůnek I. (Leška), 54. Hamrlík (Nosek) - 35. Reichel (Lukeš). Rozhodčí: Šindler - Lederer, Tošenovjan. Vyloučení: 9:10, navíc Vosátko (ZLI) 10 minut, Hranáč, Šlégr a Jánský (všichni LIT) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 3825. Střely na branku: 28:38. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát. (v Liberci)
27.7.
sobota, 17:00
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Dorost dnes

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >