Reportáž ze zápasu

24. kolo, 23.11.2007
5:0
1:0, 0:0, 4:0

Litvínov

Hübl J. - Šlégr, L. Poživil, Hranáč, Punčochář, Skuhrovec, Tůma, Vobořil - Lukeš, Reichel, Jánský - Kubinčák, Branda, Jenáček - Trávníček, Benda, Sklenička - Černý, Rindoš, Bednařík

Vítkovice

Prusek - Trnka, Ovčačík, Jurečka, Heš, Suchý, J. Mrázek - Krenželok, Šimíček, Ujčík - P. Hubáček, Burger, R. Hubáček - R. Hruška, Köhler, Prorok - Tomášek, Seman
Branky a nahrávky: 6. Kubinčák (Jenáček), 42. Kubinčák (Benda), 47. Hranáč (Kubinčák), 53. Jánský (Lukeš), 55. Sklenička (Benda). Rozhodčí: Rejthar - Dřínovský, Čech. Vyloučení: 7:11. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 4414. Střely na branku: 57:37. Průběh utkání: 5:0.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát. (v Liberci)
27.7.
sobota, 17:00
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Dorost dnes

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >