Reportáž ze zápasu

22. kolo, 18.11.2007
2:1
1:0, 0:1, 1:0

Liberec

Pinc - Moravec, Jiruš ("A"), Hunkes, Krstev, Žabka, Zíb, Holub, Kočí - Čermák, Kašpařík, Blatný - Klimenta, Plodek ("A"), Víšek - Procházka ("C"), Šachl, Pabiška - Vantuch, Dušek, Špaček.

Litvínov

Hübl - Šlégr ("A"), Hranáč, Poživil, Vobořil, Skuhrovec, Punčochář, Tůma - Reichel ("C"), Kubinčák, Lukeš - Branda ("A"), Trávníček, Jenáček - Jánský, Benda, Sklenička - Černý, Rindoš, Bednařík.
Branky a nahrávky: 2. Zíb (Procházka), 59. Čermák (Pabiška) - 29. Reichel (Hranáč). Rozhodčí: Šír - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 11:13. Využití: 1:1. Diváci: 6178. Střely na branku: 35:22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát. (v Liberci)
27.7.
sobota, 17:00
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Dorost dnes

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >