Zápas - mládež 21.11.2014
Autor: Ondřej Vlk

SDO: Chomutov využil pět přesilovek, Litvínov prohrál 1:5

Foto Reportáž
L i t v í n o v - Ve 23. kole extraligy staršího dorostu nestačili chemici na svém ledě na Chomutov. Litvínov po dobré první třetině nedokázal využít svých šancí a hosté trestali v přesilovkách. Piráti dokázali využít hned pět početních výhod a Litvínov pouze jedinou. Chemici tak prohráli 1:5.
23. kolo, 21.11.2014
ZS Ivana Hlinky - spodní plocha
1:5
0:0, 1:3, 0:2

Sklíba – Brejžek, Najman, Šíp, Kučera, Urbánek, Brzek, Březák, Klika, Chmelař, Vébr, Drašar, Jícha, Reichel, Havelka, Leitner, Bárdoš, Bečvář.

Chomutov

Strejc – Lidák, Hlaváček, Dvořák, Běhula, Novák D., Bukač, Novák A., Hajič, Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, Svoboda, Rindoš, Hřebíček, Dejmek, Rohla, Šilar, Svoboda, Adámek.
Branky a nahrávky: 30. Brejžek (Brzek) – 28. Polák (Novák D., Lyszczarczyk), 33. Svoboda (Rohla), 40. Rohla, 56. Lyszczarczyk (Novák A.), 57. Novák A. (Lyszczarczyk, Polák). Rozhodčí: Krob – Folk, Ševic. Vyloučení: 10:10, navíc Reichel (LIT) 10 min. OT a Rohla 25 min. TH. Využití: 1:5. V oslabení: 0:0. Diváci: 101. Střely na branku: 32:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5.

Litvínovu se pomalu vzdaluje postup přímo do A - skupiny o playoff. Chemici tak potřebovali nutně vyhrát a v případě výhry se mohli dostat na dostřel soupeřům. Do Litvínova přijel Chomutov a Litvínovu se nedařilo v koncovce. První třetinu měli domácí převahu, ale několikrát ztroskotali na výborně chytajícím Strejcovi. V 7. minutě první třetiny se hra ně několik minut přerušila, když Martin Havelka vysklil s jedním z hostujících hráčů tvrzené sklo. Po bezbrankové první třetině, tak mohli být hosté spokojení.

Druhá třetina byla opět bohatá na šance, ale nejdříve využil přesilovku chomutovský Tom Polák . Vzápětí využili přesilovku i domácí zásluhou Martina Brejžka. Ve 33. minutě využil další přesilovku Matyáš Svoboda . Litvínov to nevzdával, ale doplácel na vlastní produktivitu. Ve 40. minutě využili chomutovští již třetí přesilovku a na 3:1 zvýšil Roman Rohla.

Třetí perioda se opět nesla v duchu využitých přesilovek. Domácí nemohli nalézt recept na brankaře Strejce a Chomutov v přesilovkách trestal. V 56. minutě využil čtvrtou přesilovku Alan Lyszczarczyk a v 57. minutě zužitkoval už pátou početní výhodu Adam Novák. Chemici tak prohráli 1:5.

1.
4.8.
čtvrtek, 17:30
Statistiky
Mládež před 3 dny

Talentovaný útočník Šprynar byl draftován do QMJHL týmem Rimourski Océanic

Sedmnáctiletý litvínovský útočník prošel vstupním draftem CHL, ze 30. pozice si ho jako desátého Čecha vybral kanadský tým Rimourski Océanic, který působí v juniorské soutěži QMJHL.
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.