Zápas - mládež 17.01.2014
Autor: Ondřej Vlk

Starší dorost: Litvínovu se nepodařilo ukončit černou sérii ani v Písku

Reportáž

Foto Reportáž
P í s e k - V 5. kole skupiny B se Litvínovu opět nepodařilo protrhnou černou sérii neúspěchů. Litvínovští po boji podlehli domácímu Písku a jejich série proher trvá už pět zápasů. Reparát bude moci Litvínov složit zítra v Mladé Boleslavi.
17.1.2014
ZS Písek
2:1
1:0, 1:1, 0:0

Písek

Fogl – Červinský, Radoš, Kadlec, Sentenský, Koutenský, Šergl – Marcilis, Točík, Šuhaj, Duchoň, Rod, Pokorný, Bárta, Pixa, Skala, Klas.

Litvínov

Spěšný – Jonák, Brzek, Vostárek, Březák, Najman, Šíp – Havelka, Bečvář, Kučera, Dunko, Navarra, Sklenička, Bárdoš, Jícha, Drašar.
Branky a nahrávky: 19. Šuhaj (Marcilis), 29. Koutenský (Skala) – 26. Dunko (Jícha, Vostárek). Rozhodčí: Bouzek - Kotyza, Malý. Vyloučení: 9:2, navíc Jícha (LIT) - 5 a do konce utkání - zásah do oblasti hlavy a krku. Bez využití: V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 25:35. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Utkání mezi Pískem a Litvínovem začali aktivněji hosté, kteří se snažili dostat se rychle do vedení, to se jim však nedařilo díky bezchybnému brankáři Foglovi. Bezbrankový stav vydržel až do devatenácté minuty, kdy domácí trochu překvapivě otevřeli skóre. V čase 18:12 Marcilis našel rozjetého Jakuba Šuhaje, který následným přesným zakončením poslal domácí do vedení – 1:0. A mohlo být pro domácí ještě veseleji. Aktivní Šuhaj půl minutu před koncem první části kličkou položil brankáře Spěšného, ten se však ještě dokázal po kotouči natáhnout a ukrýt ho pod svou výstrojí.

Hosté se dočkali vyrovnání v čase 25:53, kdy Jícha svou přihrávkou poslal do úniku Davida Dunka, který zamířil k pravé tyči – 1:1. V čase 28:56 se však Písečtí opět dostali do vedení. Hostující brankář nedokázal zkrotit neposedné nahození Davida Koutenského a kotouč po odrazu od vyrážečky doskákal až za brankovou čáru – 2:1. V dalším průběhu utkání hráči přidali na tvrdosti, ani jedno vyloučení však nikdo nedokázal potrestat. Do třetí periody tak hráči šli za stavu 2:1 pro domácí.

Na začátku poslední části domácí nabídli svému soupeři dvojnásobnou početní výhodu, při které měl největší příležitost Kučera. Brankář Fogl se však stačil bleskurychle přemístit k levé tyči a dobrým zákrokem rozjásal domácí publikum. V devětačtyřicáté minutě zahrozili opět hosté, jmenovitě Dunko. Radost mu opět překazil výborný Fogl. Dvě minuty před závěrečnou sirénou Píseckým pořádně zatrnulo. Kučera unikl dvěma obráncům Písku a po kličce už zakončoval do prázdné brány, kotouč se naštěstí pro Písecké zastavil na tyči. Jihočeši dokázali těsné vedení udržet a připsali si všechny body za výhru 2:1.

Autor reportáže: Tomáš Němec (IHC Písek)

3.
7:0
(2:0, 1:0, 4:0)
5.
23.8.
úterý, 17:30
Statistiky
Brankáři
Související články
Zápas - mládež 17.01.2014

Starší dorost: Litvínovu se nepodařilo ukončit černou sérii ani v Písku

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >