Verva TV
This text will be replaced
Ohlasy po utkání 13.04.2018

M. Baránek: Musíme se od toho odrazit

Marek Baránek dnes vstřelil vítězný gól! Jak hodnotil zápas?

Patří ke článku:
       Stále poslední, ale v pátek šťastní!

Ohlasy po utkání15.02.2019

Za dva body jsme nakonec rádi, oddechl si J. Mikúš

Juraj Mikúš v dnešním utkání proti Energii zazářil dvěma góly! Jak hodnotil dnešní ubojované vítězství?

Ohlasy po utkání15.02.2019

Tisková konference po utkání s Vary

Tisková konference po utkání s Vary.

Akce pro fanoušky15.02.2019

Hráči na rozbruslení s parukami!

Hráči na dnešní rozbruslení před utkáním s Karlovými Vary nastoupili s upravenými helmami s parukami! Podpořili tak spolek Nové Háro, který pomáhá dětským onkologickým pacientům s výrobou paruk z pravých vlasů.

Akce pro fanoušky15.02.2019

Martin Dejdar podpořil spolek Nové Háro!

Herec Martin Dejdar v dnešním utkání podpořil Konto Našeho Srdce a projekt Nové Háro! Vhodil před utkání s Karlovými Vary čestnou buly a pochválil hráčské příčesky, se kterými celým tým nastoupil na rozbruslení právě k podpoře Nového hára, které vyrábí paruky z pravých vlasů pro okologicky nemocné děti.

Akce pro fanoušky15.02.2019

Nové háro, Konto Našeho Srdce dnes pomohou Sabince

Na dnešní utkání přijďte už na rozbruslení! Hráči na něj vyjedou s upravenými helmami a podpoří tak spolek Nové Háro. Při dnešním utkání se bude pomáhat dvanáctileté Sabince. Více informací naleznete na webu.

Akce pro fanoušky14.02.2019

Pozvánka na utkání s Vary

Přijďte v pátek už na rozbruslení! Hráči v něm nastoupí se speciálně upravenými helmami. Podporujeme spolek Nové Háro a dvanáctiletou Sabinku, která se léčí s onkologickým onemocněním. U každého vchodu budou připraveny pokladničky, kam může každý fanoušek přispět na dobrou věc nebo pokud máte alespoň třicetcentimetrů dlouhé a nebarvené vlasy, tak se můžete pro dobrou věc nechat ostříhat od profesionálních kadeřnic. Více informací naleznete na webu hcverva.cz

Akce pro fanoušky10.02.2019

Zápas s Novým hárem proti Karlovým Varům!

V pátek s Vary nepůjde jen o hokej. I vy můžete podpořit dobrou věc! Konto Našeho Srdce podporuje spolek Nové Háro a společně budeme pomáhat dvanáctileté Sabince, která bojuje s onkologickým onemocněním. Více informací se dozvíte v článku 👉https://hcverva.cz/clanek.asp?id=Zapas-s-Novym-harem-proti-Karlovym-Varum-8646

Rozhovory06.02.2019

M. Trávníček: Tisíc zápasů v extralize? Uteklo to!

Litvínovský kapitán Michal Trávníček dosáhl úctyhodné mety. V utkání s Pardubicemi odehrál tisícáté utkání v extralize a stal se tak teprve patnáctým hráčem v historii soutěže. Litvínovského bojovníka ale čeká další milník. Za osm zápasů nastoupí do tisícího utkání v litvínovském dresu v nejvyšší soutěži a stane se teprve třetím hráčem v historii extraligy, který v jednom dresu nastoupí k takovéto porci utkání.

Ohlasy po utkání03.02.2019

J. Ščotka: Pardubicím nic špatného nepřeji

Vítězství nad Pardubicemi vystřelil v dnešním utkání obránce Jan Ščotka! Jak hodnotil zápas proti svému bývalému týmu?

Další stránky
123456>>
×
Dnes v 17:20 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec