Verva TV
This text will be replaced
Mládež 06.04.2020

ALTISPORT CHALLENGE: Daniel Dej

Ani během karantény hráči litvínovského klubu nezahálí a připravují s v domácích podmínkách. Připravili jsme tak ve spolupráci s naším partnerem sociálních sítí společností Altisport výzvu pro všechny členy našeho klubu. Altisport Challenge je výzva pro všechny hráče či trenéry Litvínova, aby předvedli svůj trénink, kterým se udržují v době řádění Covid 19 v kondici. Cílem je, aby nominovaný na konci videa vyzval svého spoluhráče či trenéra, který předvede, jak se na novou sezónu připravuje právě on. Každý nominovaný, který výzvu přijme nám zašle video na e-mail info@hcverva.cz (přes jakékoliv uložiště). Video zveřejníme na našich sociálních sítích a webu. Tím bude zařazený do soutěže o oblečení od společnosti Altisport. Tři výzvy, které v součtu získají nejvíce "lajků" na facebooku a instagramu, budou oceněny. Prvním nominovaným byl útočník dorostu Daniel Dej. Sedmnáctiletý forvard odehrál v sezóně 2019/2020 33 zápasů, ve kterých zaznamenal 28 kanadských bodů (11+17). Jak vypadá jeho trénink v době karantény a koho dalšího v Altisport Challenge vyzval?
Mládež28.03.2020

SSZŠ Litvínov proti Covid 19

SSZŠ Litvínov proti Covid 19

Ohlasy po utkání07.03.2020

Pět bodů? To si nepamatuju, směje se T. Pospíšil

Tomáš Pospíšil si ve včerejším utkání připsal pět bodů a byl u všech gólů svého týmu! Ve dvanácti duelech zaznamenal sedmnáct kanadských bodů. Bude pokračovat v Litvínově?

Ze zákulisí06.03.2020

Vítězná radost po záchraně v TELH

Komentář netřeba 🙏Děkujeme všem za neskutečnou podporu! 💪

Ohlasy po utkání06.03.2020

Spadl nám kámen ze srdce, říká V. Hübl

Viktor Hübl v dnešním klíčovém duelu o udržení v nejvyšší soutěži zazářil čtyřmi body za dva góly a dvě asistence. Jak hodnotil zápas?

Ohlasy po utkání06.03.2020

Tisková konference po utkání s Kladnem

Trenéři David Čermák a Vladimír Kýhos hodnotí páteční utkání.

Rozhovory05.03.2020

Nesmíme se z toho po*rat, říká Jiří Říha

Jiří Říha v rozhovoru před pátečním duelem proti Kladnu.

Rozhovory05.03.2020

Na ledě necháme vše, velí Michal Trávníček

Útočník Michal Trávníček před klíčovým duelem sezóny s Kladnem.

Ohlasy po utkání02.03.2020

R. Jarůšek: Musíme makat až do konce

Richard Jarůšek ve včerejším utkání dvěma góly zavelel k vítězství nad Vítkovicemi! V zápase si připsal celkem tři kanadské body a je nejlepším střelcem i nejproduktivnějším hráčem Vervy. Jak hodnotil zápas?

Akce pro fanoušky02.03.2020

Vlasatý zápas pro Janičku Ryšánkovou

Včerejší utkání patřilo onkologicky nemocné Janičce Ryšánkové! Vlasatý zápas se spolkem Nové Háro opět splnil svůj účel a mladá maminka, tak bude mít svou paruku z pravých vlasů. Do kasiček jste navíc přispěli skvělý 47 289,-Kč. Děkujeme všem, kteří s námi pomohli tam, kde je třeba. Podpora Jany Ryšánkové včerejším zápasem neskončila. Do celé akce se zapojil i klub HC Olomouc, který věnoval do aukce hraný dres, který se v vydražil za 25 900,-Kč. V úterním utkání v Olomouci bude Janě předán pamětní růžový dres a paruka z pravých vlasů.

Další stránky
123456>>