Verva TV
This text will be replaced
Ohlasy po utkání 25.02.2020

T. Pospíšil: Mrzí nás to, zbytečná prohra

Litvínov v dohrávce padl s hradeckým Moutfieldem. Hráčem zápasu byl zvolen Tomáš Pospíšil, který se podepsal pod oběma góly litvínovské Vervy. Jak hodnotil utkání?
Ohlasy po utkání25.02.2020

Tisková konference po utkání s Hradcem

Trenéři Vladimír Růžička a Jindřich Kotrla hodnotí úterní utkání.

Ohlasy po utkání24.02.2020

F. Gerhát: Zase jsme to zbytečně zdramatizovali

Ve včerejším utkání František Gerhát vstřelil gól a na další přihrál. Dvěma kanadskými body tak pomohl svému týmu k vítězství. Jak hodnotil zápas?

Ohlasy po utkání23.02.2020

V.Hübl: Moje body? Jsem rád, když mohu týmu pomoci

Viktor Hübl dalším skvělým výkonem dotáhl svůj tým k důležitému vítězství. V dnešní utkání vstřelil dva góly a na jeden přihrál. Jak hodnotil dramatický duel s karlovarskou Energií?

Ohlasy po utkání23.02.2020

Tisková konference po utkání s Vary

Trenéři Tomáš Mariška a Jindřich Kotrla hodnotí nedělní utkání.

Ze zákulisí22.02.2020

"NEJ" Lukáše Doudery

Ve 21. vydání zápasového zpravodaje Brejk jsme vyzpovídali obránce Lukáše Douderu, abychom zjistili, jaká jsou jeho "NEJ". Jaké je jeho nejoblíbenější jídlo? S kým nebo čím chodí nejraději do postele? Mrkněte na video!

Akce pro fanoušky22.02.2020

Pozvánka na vlasatý zápas

Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov, HC Olomouc, Nové háro a Nadace Unipetrol připravili na neděli 1. 3. 2020 „vlasatý zápas s Novým hárem“. Na „vlasatém zápase“ můžete věnovat své alespoň 30 centimetrů dlouhé nebarvené vlasy. Ostříhají vás profesionální kadeřnice. Přispět můžete u každého vchodu na stadion do připravených pokladniček označených Kontem našeho srdce. Zakoupit můžete i další charitativní předměty spolku Nové háro u vchodu „B“ a triček s motivem Nového hára ve Fanshopu klubu. Jedeme v tom spolu!

Ohlasy po utkání20.02.2020

D.Štich:Musíme se od vítězství nad Třincem odrazit

David Štich se ve včerejším zápase vrátil do sestavy Litvínova. Dobrým výkonem v defenzívě se urostlý obránce podílel na důležitém vítězství s Třincem. Jak hodnotil utkání?

Ohlasy po utkání19.02.2020

M. Baránek: Byl to poctivý týmový výkon

Marek Baránek v dnešní dohrávce proti Třinci zazářil dvěma kanadskými body za gól a přihrávku. V obranné dvojici s Patrickem Kudlou zaznamenali v utkání pět kanadských bodů. Jak hodnotil litvínovský obránce dnešní zápas?

Ohlasy po utkání19.02.2020

Tisková konference po utkání s Třincem

Trenéři Marek Zadina a Jindřich Kotrla hodnotí středeční dohrávku.

Další stránky
123456>>