21.11.2019, LIM vs SPA 2:3 (JUN) 0 0 0 -1 4
15.11.2019, LIM vs JIH 6:3 (JUN) 1 2 3 +2 0
01.11.2019, SLZ vs LIM 8:7sn (JUN) 3 1 4 +2 0
30.10.2019, LIM vs CHO 0:4 (JUN) 0 0 0 -2 0
26.10.2019, OLO vs LIM 2:4 (JUN) 2 1 3 +1 0
Nebyly nalezeny žádné fotografie
Články
Preview - Dorost včera

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Zápasy - Dorost 15.02.2020

Dorostenci padli s Libercem 2:5, rozhodla poslední třetina

L i t v í n o v - Černožlutý dorost pokračuje v nepřesvědčivých výkonech. Chemici z posledních sedmi zápasů vyhráli jen dvakrát, na body nedosáhli ani dnes proti Liberci. Nad Bílými Tygry sice dlouho vedli, hosté ale ve druhé třetině srovnali a o svém vítězství rozhodli v závěrečné části hry.
Preview - Dorost 14.02.2020

Dorostenci se vracejí na domácí led! Čeká je Liberec

Chemici na slezském tripu nejprve utrpěli drtivou porážku od Havířova, ale z toho se jim povedlo oklepat druhý den, kdy porazili Třinec po prodloužení. Po dvou zápasech na ledě soupeře se tedy vracejí zpět na domácí kolbiště, kde v sobotu od 12:30 narazí na Liberec.