Rozhovory 08.08.2019

Už bych radši přestal dávat góly a nechal si něco na sezónu, směje se Viktor Hübl

Litvínov dnes sehrál domácí utkání proti borcům z Mladé Boleslavi. Zápas byl velmi vyrovnaný a za stavu 3:3 dospěl až do prodloužení. Tam byli šťastnější hosté. Verva tak padla poměrem 3:4 v prodloužení. Viktor Hübl si ovšem na své konto připsal další dva kanadské body! ”Mám teď asi trochu štěstí, doufám, že si to nevystřílím. Už bych radši přestal dávat, ať si nechám něco na sezónu.” směje se litvínovský střelec v rozhovoru.
Verva dnes sice o gól nestačila na svého protivníka, avšak litvínovský matador Hübl se opět činil! Viktor dnes jeden gól vstřelil a na druhý přihrál. Dohromady má tedy za tři přípravná utkání už 7 kanadských bodů za 4 branky a 3 nahrávky! V přípravě se mu tedy zatím mimořádně daří. "Zatím to neřeším. Je to příprava. Teď je důležité se co nejlépe připravit a uvidíme v sezóně. Hlavně aby to klapalo tam a fungovalo to během extraligy." říká skromně Viktor Hübl. Co dalšího černožlutý střelec prozradil se dozvíte ve videu.
Žáci včera

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení proher

Pátou třídu čekala dvě kola, nejdříve se v sobotu představili na ledě Klášterce nad Ohří. O den později čelili v domácím prostředí Lounům. Obě utkání se nesla ve vyrovnaném duchu, ale snaha nebyla korunována bodovým ziskem. Páťákům patří po patnácti zápasech osmá příčka.
Mládež před 3 dny

Program juniorky: sezona pokračuje DHL Superpohárem

Litvínovští junioři před sebou mají poslední dva zápasy turnaje O Pohár DHL, který letos z části nahradil nejvyšší juniorskou soutěž. Jako pokračování svaz představil tzv. DHL Superpohár.
Zápasy - Dorost 18.01.2020

Drtivá domácí porážka! Boleslav přejela dorostence poměrem 3:10

L i t v í n o v - Dorostenci na domácím ledě utrpěli ostudnou porážku od Mladé Boleslavi. Čermáka po čtyřiceti minutách a sedmi obdržených gólech vystřídal v brankovišti Herkommer. Ten kapituloval ještě třikrát a debakl byl na světě. Za chemiky se trefili Kuchař, Dej a Brouček.