A-tým 06.06.2017

Tipsport extraliga 2017/2018

Základní rozlosování celé Tipsport extraligy 2017/18. (Nový ročník přineseme později, po dohodnutí a zanesení změn v termínech mezi kluby). Litvínovská utkání v novém ročníku 2018/19 již najdete v sekci A-TÝM v kapitole Zápasy
1. kolo, pátek 8. 9.
HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec (ČT), HC Vítkovice Ridera - Aukro Berani Zlín, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hr. Králové, Piráti Chomutov - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov

2. kolo, neděle 10. 9.
BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, Mountfield Hr. Králové - HC Kometa Brno, HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec, Aukro Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - HC Dukla Jihlava (ČT), HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň

3. kolo, úterý 12. 9.
HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha, HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov (ČT), HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Dukla Jihlava - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - Mountfield Hr. Králové, Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín

4. kolo, pátek 15. 9.
Mountfield Hr. Králové - HC Škoda Plzeň, BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice, Aukro Berani Zlín - HC Kometa Brno, HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov (úterý, 10. 10.), Piráti Chomutov - HC Dukla Jihlava, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera, HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec

5. kolo, neděle 17. 9.
HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hr. Králové - HC Oceláři Třinec, HC Dukla Jihlava - Aukro Berani Zlín, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - HC Olomouc (17:20, ČT od 17:45), HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha

6. kolo, pátek 22. 9.
HC Dynamo Pardubice - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - Mountfield Hr. Králové, Aukro Berani Zlín - HC VERVA Litvínov, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec (ČT), BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Ridera, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha (ČT, úterý 26. 9.)

7. kolo, neděle 24. 9.
HC Olomouc - Aukro Berani Zlín, Mountfield Hr. Králové - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - HC Dukla Jihlava, HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav, HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov (sobota 23. 9.)

8. kolo, pátek 29. 9.
HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - Mountfield Hr. Králové, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, HC Dukla Jihlava - HC Vítkovice Ridera (ČT)

9. kolo, neděle 1. 10.
HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno, Mountfield Hr. Králové - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Sparta Praha, Aukro Berani Zlín - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - HC Dukla Jihlava, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice (ČT), HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov

10. kolo, pátek 6. 10.
HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - Aukro Berani Zlín (ČT), HC Dukla Jihlava - HC VERVA Litvínov, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec, Piráti Chomutov - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň

11. kolo, neděle 8. 10.
HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno (ČT), Bílí Tygři Liberec - HC Dukla Jihlava (26. 2.), HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice, Aukro Berani Zlín - HC Sparta Praha, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - HC Vítkovice Ridera

12. kolo, pátek 13. 10.
Piráti Chomutov - Aukro Berani Zlín (ČT), HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - Mountfield Hr. Králové, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - HC VERVA Litvínov, HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec

13. kolo, neděle 15. 10.
HC Olomouc - HC Dukla Jihlava, Mountfield Hr. Králové - HC Dynamo Pardubice (ČT), HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno, Aukro Berani Zlín - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera

14. kolo, úterý 17. 10.
HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice (3. 10.), BK Mladá Boleslav - HC Dukla Jihlava, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, Aukro Berani Zlín - HC Vítkovice Ridera, Mountfield Hr. Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Olomouc - Piráti Chomutov (ČT), HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň

15. kolo, pátek 20. 10.
Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Mountfield Hr. Králové, HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec (ČT, změněné pořadatelství), HC Dynamo Pardubice - Aukro Berani Zlín, HC Dukla Jihlava - HC Sparta Praha (19. 10.), HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc (ČT, úterý 10. 10.), HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec

16. kolo, neděle 22. 10.
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera, Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Dukla Jihlava (ČT), BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, Mountfield Hr. Králové - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec

17. kolo, pátek 27. 10.
HC Škoda Plzeň - Mountfield Hr. Králové, HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav (ČT), HC Kometa Brno - Aukro Berani Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc (26. 10.)

18. kolo, neděle 29. 10.
HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - Mountfield Hr. Králové, Aukro Berani Zlín - HC Dukla Jihlava (31. 10.), Piráti Chomutov - HC Kometa Brno (ČT), BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, HC Olomouc - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň (ČT, úterý 24. 10.)

19. kolo, pátek 3. 11.
HC Dukla Jihlava - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hr. Králové - HC Olomouc, HC VERVA Litvínov - Aukro Berani Zlín (ČT), Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav (ČT, 5. 12.), HC Vítkovice Ridera - Piráti Chomutov, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha

20. kolo, neděle 5. 11.
Aukro Berani Zlín - HC Olomouc, HC Sparta Praha - Mountfield Hr. Králové, HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera (ČT)

21. kolo, středa 15. 11.
HC Olomouc - HC Oceláři Třinec (14. 11.), HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - Aukro Berani Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov (ČT), HC Vítkovice Ridera - HC Dukla Jihlava

22. kolo, pátek 17. 11.
HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - Mountfield Hr. Králové (ČT), HC Sparta Praha - HC Olomouc, Aukro Berani Zlín - HC Oceláři Třinec, HC Dukla Jihlava - HC Škoda Plzeň, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov

23. kolo, neděle 19. 11.
HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice (28. 11.), Aukro Berani Zlín - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - HC Dukla Jihlava, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno (ČT), HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, Mountfield Hr. Králové - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera

24. kolo, úterý 21. 11.
Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, HC Dukla Jihlava - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - Aukro Berani Zlín, BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - Mountfield Hr. Králové (ČT)

25. kolo, pátek 24. 11.
Aukro Berani Zlín - Piráti Chomutov (29. 11.), HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - HC Kometa Brno, HC VERVA Litvínov - HC Vítkovice Ridera, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň

26. kolo, neděle 26. 11.
HC Dukla Jihlava - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hr. Králové, HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov, HC Škoda Plzeň - Aukro Berani Zlín, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha (ČT), HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec

27. kolo, pátek 1. 12.
HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec (29. 11.), HC Vítkovice Ridera - Aukro Berani Zlín, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hr. Králové, Piráti Chomutov - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov

28. kolo, neděle 3. 12.
BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, Mountfield Hr. Králové - HC Kometa Brno (ČT), Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov (změněné pořadatelství), Aukro Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň

29. kolo, pátek 8. 12.
HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha (ČT), HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Dukla Jihlava - HC Oceláři Třinec (6. 12.), HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - Mountfield Hr. Králové, Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín

30. kolo, neděle 10. 12.
Mountfield Hr. Králové - HC Škoda Plzeň (ČT), BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice, Aukro Berani Zlín - HC Kometa Brno (16. 1.), HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Dukla Jihlava, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera (24. 10.), HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec

31. kolo, středa 20. 12.
HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hr. Králové - HC Oceláři Třinec (ČT), HC Dukla Jihlava - Aukro Berani Zlín, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha

32. kolo, pátek 22. 12.
HC Dynamo Pardubice - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - Mountfield Hr. Králové, Aukro Berani Zlín - HC VERVA Litvínov, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň (ČT), Piráti Chomutov - HC Vítkovice Ridera, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno

33. kolo, úterý 26. 12.
HC Kometa Brno - HC Dukla Jihlava (ČT), HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - Aukro Berani Zlín, HC Sparta Praha - Mountfield Hr. Králové (16. 1.)

34. kolo, čtvrtek 28. 12.
HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - Mountfield Hr. Králové (5. 12.), HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec (ČT), Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, HC Dukla Jihlava - HC Vítkovice Ridera

35. kolo, sobota 30. 12. 2017
HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno, Mountfield Hr. Králové - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Sparta Praha, HC Oceláři Třinec - Aukro Berani Zlín (ČT), HC Škoda Plzeň - HC Dukla Jihlava, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov

36. kolo, středa 3. 1. 2018
HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc (ČT), BK Mladá Boleslav - Aukro Berani Zlín, HC Dukla Jihlava - HC VERVA Litvínov, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec, Piráti Chomutov - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň

37. kolo, pátek 5. 1.
HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň (ČT), HC Dukla Jihlava - Bílí Tygři Liberec, HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice, Aukro Berani Zlín - HC Sparta Praha, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - HC Vítkovice Ridera

38. kolo, neděle 7. 1.
Piráti Chomutov - Aukro Berani Zlín, HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha (ČT), HC Dukla Jihlava - Mountfield Hr. Králové, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - HC VERVA Litvínov, HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec

39. kolo, pátek 12. 1.
HC Olomouc - HC Dukla Jihlava, Mountfield Hr. Králové - HC Dynamo Pardubice (ČT), HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno, Aukro Berani Zlín - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov (9. 1.), Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera

40. kolo, neděle 14. 1.
HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Dukla Jihlava, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, Aukro Berani Zlín - HC Vítkovice Ridera (ČT), Mountfield Hr. Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Olomouc - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň

41. kolo, pátek 19. 1.
Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Mountfield Hr. Králové, Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov, HC Dynamo Pardubice - Aukro Berani Zlín, HC Dukla Jihlava - HC Sparta Praha, HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec (ČT)

42. kolo, neděle 21. 1.
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera, Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Dukla Jihlava, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, Mountfield Hr. Králové - HC VERVA Litvínov (ČT), Aukro Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec

43. kolo, pátek 26. 1.
HC Škoda Plzeň - Mountfield Hr. Králové, HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Aukro Berani Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec (ČT), Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc

44. kolo, neděle 28. 1.
HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera (23. 1.), HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň (ČT, 1. zápas), HC Oceláři Třinec - Mountfield Hr. Králové (ČT, 2. zápas), Aukro Berani Zlín - HC Dukla Jihlava, Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, HC Olomouc - HC VERVA Litvínov

45. kolo, úterý 30. 1.
HC Dukla Jihlava - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hr. Králové - HC Olomouc, HC VERVA Litvínov - Aukro Berani Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - Piráti Chomutov, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno (ČT)

46. kolo, pátek 2. 2.
Aukro Berani Zlín - HC Olomouc (ČT), Mountfield Hr. Králové - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera

47. kolo, neděle 4. 2.
HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - Aukro Berani Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - HC Dukla Jihlava (ČT)

48. kolo, úterý 6. 2.
HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - Mountfield Hr. Králové, HC Sparta Praha - HC Olomouc (26. 2.), HC Oceláři Třinec - Aukro Berani Zlín, HC Dukla Jihlava - HC Škoda Plzeň, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov (ČT, 17:20)

49. kolo, čtvrtek 8. 2.
HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice, Aukro Berani Zlín - BK Mladá Boleslav (23. 1.), HC VERVA Litvínov - HC Dukla Jihlava (23. 1.) Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno (ČT, 23. 1.), HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (23. 1.), Mountfield Hr. Králové - Piráti Chomutov (23. 1.), HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera (10. 1.)

50. kolo, středa 28. 2.
Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - HC Dukla Jihlava (27. 2.), HC Dynamo Pardubice - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - Aukro Berani Zlín (ČT), BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - Mountfield Hr. Králové

51. kolo, pátek 2. 3., nařízen jednotný začátek v 17:20 hodin
Aukro Berani Zlín - Piráti Chomutov, HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav (ČT), Mountfield Hr. Králové - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - HC Kometa Brno, HC VERVA Litvínov - HC Vítkovice Ridera, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň

52. kolo, neděle 4. 3., nařízen jednotný začátek v 16:20 hodin
HC Dukla Jihlava - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hr. Králové (ČT), HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov, HC Škoda Plzeň - Aukro Berani Zlín, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec
Žáci včera

Třeťáci si zpestřili letní přípravu plaváním

Třetí třída v rámci letní přípravy navštívila plavecký bazén, kde absolvovala další z mnoha tréninků.
Více >
Junioři 17.06.2019

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.
Více >
Dorost 10.06.2019

Martin Tvrzník: Hlavním cílem pro příští rok je postup do play off

Kolik hráčů nastoupilo do letní přípravy a jak probíhá? A cíle pro příští sezonu? To vše se dozvíte v rozhovoru s trenérem dorostu Martinem Tvrzníkem.
Více >