Rozhovory 04.10.2019

Druhá třetina? Asi jsme měli nějaký výpadek, láteří Lukeš

Verva tři body nevyválčila ani na ledě Mladé Boleslavi a připsala si pátou porážku v řadě. Před diktafony žurnalistů po zápase předstoupil František Lukeš a zhodnotil páteční duel.

O osudu třetího venkovního utkání zcela bezpochyby rozhodlo prostřední dějství, ve kterém svěřenci trenéra Šlégra pětkrát inkasovali. V poslední periodě už za rozhodnutého stavu pouze korigoval skóre Petružálek. 

Co se stalo?

Zase se to opakuje, ty druhé třetiny. Nevím, čím to je, asi máme nějaký výpadek. Vůbec nehrajeme náš systém. 

Čemu to dáváte za vinu?

Úplně vypadneme z rytmu. Nenahazujeme puky a místo toho je ztrácíme, z toho to vyplývalo. Soupeř pak jezdí dva na nikoho, to není možné. 

Nedaří se ale ani ofenzivě, i když v první třetině jste tam měli nějaké šance. 

Říkáme si to. Nějaké střely tam byly, ale gólman je všechny vidí. Chybí nám štěstí, nějaký tečovaný kotouč. Boleslav tam dva góly protlačila.

Máte nějaký recept, jak to zlomit?

Potřebujeme trochu klidu. Myslím, že jsme strašně zbrklí a od začátku se trápíme. 
Rozhovory - Dorost včera

Dorost se dál trápí. Jako bychom zapomněli hrát hokej, mrzí Čermáka

Dorostenci zažívají nepříjemné období, v posledních pěti zápasech získali pouze jednu výhru. V posledních dvou utkáních rozhodla jediná branka, což mrzí hráče, který góly spíše dostává. Brankář David Čermák je důležitou postavou mladých chemiků. Jak vidí své postavení v týmu?
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Neúspěšný výjezd do hlavního města, junioři prohráli se Spartou 3:5

P r a h a - Černožlutá juniorka si dnešním zápasem zřejmě zavřela dveře do vyřazovací části DHL Superpoháru. Sparta dala chemikům lekci z produktivity, po celou dobu vedla a nakonec zaslouženě zvítězila. Po čtvrté porážce z posledních pěti klání tak litvínovská naděje na postup existuje už jen v teoretické rovině.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Nejtěsnější možný výsledek! Dorost podlehl Vítkovicím 0:1

L i t v í n o v - Typicky fotbalovým výsledkem dopadl dnešní zápas dorostu proti Vítkovicím. O vítězi rozhodl v první třetině z přesilové hry Vřeský. Litvínovu se nepovedlo využít ani jednu z pěti přesilových her, které mu vítkovičtí darovali. Na obou stranách předvedli skvělý výkon brankáři.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC VERVA Litvínov
Mountfield HK