Preview - Dorost 11.09.2019

Dorostenci se na úvod sezony utkají s Kladnem a Karlovými Vary

Dorost po letní přestávce znovu naskočí do ELIOD Extraligy dorostu. V prvním zápase sezony změří síly s Rytíři Kladno ve čtvrtek od 17:30 na domácím ledě. Druhým soupeřem bude západočeská Energie. Za tímto utkáním dorost pojede do Karlových Varů, kde v sobotu nastoupí ve 13:00.
Litvínovský dorost se hned v úvodním zápase letošní sezóny ukáže doma, když vyzve kladenské Rytíře. S těmi se svěřenci trenéra Tvrzníka loni utkali celkem šestkrát. Bilance vzájemných zápasů vyznívá lépe pro Kladno, které Litvínov porazilo ve čtyřech případech (7:3, 5:2, 4:2, 4:3 po prodloužení). Litvínov vyhrál pouze dvě utkání, a to 4:1 a 6:5 po prodloužení.

Na druhý zápas se dorostenci přesunou do Karlových Varů. S tímto soupeřem loni hráli jen dvakrát a pokaždé zvítězili. Nejdříve v KV Aréně 7:3 a poté i na domácím kluzišti 2:0.

Přijďte naše mladé naděje podpořit ve čtvrtek na ZS Ivana Hlinky nebo v sobotu do Karlových Varů!
Žáci dnes

DEVÍTKA: Litvínov dominoval na Kladně i v Mostě

Netradičně dvě utkání v jednom týdnu měli na programu žáci litvínovské deváté třídy. Svěřenci trenéra Gogy je zvládli velmi dobře, PZ Kladno i Most porazili obrovským rozdílem. Díky zaváhání Rytířů tak mají na první příčce čtyřbodový náskok.
Žáci dnes

SEDMIČKA: Litvínov nadělovala Kladnu, zároveň schytal debakl od Mostu

Do dalších bojů se vrhli severočeští sedmáci, kteří chtěli dát vale předešlým prohrám. Třízápasovou mizérii přerušili rozhodným vítězstvím nad Kladnem. Další oslavy se však nekonaly, jelikož v 8. kole padli Severočeši s nedalekým Mostem.
Zápasy - Junioři 18.10.2019

Vítězný návrat! Junioři doma srazili Kladno 4:3

L i t v í n o v - Litvínovská juniorka dnes na domácím ledě uspěla a přehrála kladenské Rytíře 4:3. V napínavém duelu došlo k několika obratům, vítěznou branku dal na konci druhé periody Jakub Šarlinger. Už zítra se černožlutí postaví Českým Budějovicím.