Mládež 10.09.2021
Autor: Šimon Kadeřávek

Změny v programu juniorů. Utkání s Kladnem odloženo, Litvínov zahájí sezonu proti Spartě

Nemilé zprávy přišly ze středočeského Kladna. Rytíři nemohli odcestovat do Litvínova z důvodu karantény. Junioři tudíž odehrají první utkání až v sobotu, kdy jim bude soupeřem Sparta.

Zatímco na několika stadionech odstartovala Extraliga juniorů, v Litvínově zůstal stadion zavřený. Kladenský tým totiž skončil v karanténě, nejednalo se však o jediný zápas. Ze stejného důvodu neproběhl ani zápas mezi Českými Budějovicemi a Karlovými Vary. Na vině je karanténa českobudějovického týmu.

Je zřejmé, že týmy neodehrají ani další kola, a tak se bude celý harmonogram soutěže posouvat. Litvínovská juniorka díky tomu zahájí sezonu o den později, kdy na severočeský led zavítá Sparta Praha. Utkání startuje v 16:30.

Preview - Junioři před 2 dny

Juniorka vyzve k souboji Chomutov

Juniory čeká prověrka s Chomutovem, která se odehraje na venkovním stadioně. Sváteční utkání začíná ve 12:00 hodin.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Třetí třetina rozhodla. Dorostenci podlehli Bílým Tygrům 2:5

Litvínovský dorost nenavázal na čtvrteční kanonádu proti PZ Kladno a na domácím ledě prohrál s Libercem. Na porážce 2:5 měla zásadní podíl nepovedená třetí třetina, ve které černožlutí třikrát inkasovali.
Více >
Zápasy - Junioři 25.09.2021

Junioři ztratili potřetí v řadě. Doma nestačili na Plzeň, navíc nedali ani gól

Litvínovští junioři prohráli potřetí za sebou a v tabulce Extraligy juniorů spadli na třinácté místo. V sobotu byla nad jejich síly západočeská Plzeň, která si odvezla všechny body za výhru 2:0.
Více >