HC BENZINA Litvínov, a.s. se dohodl s útočníkem Kasparsem Saulietisem na jeho angažmá v Litvínově.
22-letý lotyšský hokejista, který naposledy hrál v klubu KHL Dinamo Minsk, bude v Litvínově působit do konce sezóny.
Na prvním tréninku s mužstvem by se měl objevit ve středu 27. ledna.

HC BENZINA Litvínov se dále dohodl s klubem 1. HL HC Benátky nad Jizerou na střídavých startech obránce Matěje Stříteského. M. Stříteský v klubu nižší soutěže může nastoupit již v zítřejším mistrovském utkání.

HC BENZINA Litvínov se dohodl s HC Slovan Ústečtí Lvi na výměně útočníků Martina Heinische a Michala Dragouna. Výměna je platná do konce sezóny. Oba hráči se budou v nových působištích hlásit již na zítřejším tréninku.

Kaspars Saulietis (* 12. června 1987) je juniorským reprezentantem Lotyšska. Působil ve WHL (Kelowna Rockets, Regina Pats) a jeho posledním působištěm bylo Dynamo Minsk v KHL.
Urostlý útočník (192 cm/87 kg) bude druhým lotyšským hokejistou v kádru Litvínova v historii po Normundsi Sejejsovi.

Michal Dragoun (* 12. 4. 1983) je odchovancem Sparty, za kterou několik let nastupoval v extralize. Letos působil v 1. HL v Ústí nad Labem. Měří 183 cm, váží 85 kg. Dále hrál v 1. lize v Mladé Boleslavi a v Berouně, v extralize krátce nastupoval i v Českých Budějovicích.