Hlavní trenér Radim Rulík byl odvolán a na návrh vedení klubu byl jmenován realizační tým v následujícím složení:

Šéf realizačního týmu – Jiří Šlégr
Členové realizačního týmu – Darek Stránský, Ondřej Weissmann, Radim Skuhrovec

Na svých postech nadále zůstávají:
Trenér brankářů – Zdeněk Orct
Kondiční trenér – Ondřej Ježek
Videokouč – Viktor Lukeš

Generální manažer klubu Robert Kysela: „Důvodem změny jsou opakované neuspokojivé výkony a výsledky týmu a jeho postavení v tabulce. Věříme, že tato změna přinese týmu potřebný nový impuls a nastartuje ho do dalších zápasů.
Radimu Rulíkovi bych chtěl poděkovat, nejen za zisk mistrovského titulu. Odvedl v Litvínově za téměř čtyři a půl roku pro náš klub mnoho dobré práce.“
---------------------------------------
Noví členové realizačního týmu:

Ondřej Weissmann, narozen 28. 10. 1959

Nový člen realizačního týmu Ondřej Weissmann debutoval v lize již ve věku šestnácti a půl roku. V době vojny v Jihlavě litvínovský odchovanec reprezentoval ČSSR.

V Litvínově zasáhl celkem do 13 sezón a odehrál 445 utkání.

Stal se posléze úspěšným trenérem a dvojnásobným mistrem světa jako asistent. Působil nejprve u „A“ mužstva Litvínova jako asistent v letech 1992-94 (s I. Hlinkou a J. Beránkem st.) a 1994-95 (s F. Vorlíčkem, do 42. kola). Poté jako hlavní trenér v sezóně 1997/98 (s V. Jeřábkem, od 33. kola asistenti I. Hlinky) a v úvodu sezóny 1998/99 (s V. Jeřábkem).

S dorostem získal titul mistra České republiky (1997). Poté přijal extraligovou nabídku ze Slavie, kde působil jako asistent J. Šindela a poté dlouhou dobu po boku V. Růžičky (2000-07). Dvakrát spolu s ním a J. Kalousem postoupili do semifinále, potřetí získali titul.

13. května 2004 přijal nabídku I. Hlinky na post asistenta u reprezentace (spolu s R. Rulíkem), získal titul mistra světa 2005. Později sám vedl tým na dvou akcích Euro Hockey Tour.

V roce 2007 se vrátil do Litvínova k juniorům (3x bronz) a zároveň spolu s M. Hořavou a R. Rulíkem převzal otěže reprezentační „dvacítky“. Poté spolu s J. Jandačem asistovali V. Růžičkovi u národního týmu, podílel se na zlatu z MS 2010 v Německu i na bronzu ze ZOH 2006 v Turíně (asistent A. Hadamczika).

Následoval návrat do Slavie (2012). Spolu s V. Růžičkou z ní odešel v roce 2014 k reprezentaci, on i do Hokejové akademie HC Litvínov, kde pracoval dosud.

U A-týmu Vervy působil naposled v sezóně 2015/16.
---------------------------------------
Radim Skuhrovec, narozen 10. 5. 1974

Nový člen realizačního týmu, bývalý obránce Radim Skuhrovec, je litvínovským odchovancem. Po působení v první lize, zejména v Ústí, a v extraligovém Kladně, se do Litvínova vrátil jako zkušený hráč v sezóně 2003/04.

V klubu působil dalších osm let, odehrál zde 438 utkání.

Komunikativní, fanoušky oblíbený i pro svou obětavost (ani těžší nebo bolestivé zranění jej nadlouho ze hry nevyřadilo) a bojovnost.

Po skončení aktivní kariéry nastoupil jako trenér k juniorům a dorostencům, naposledy vedl starší dorost.

V roce 2014 dovedli s Radkem Mrázkem juniory do finále play off a ke stříbrným medailím.