Pořadí:

8. hadak11 143
9. atlantic15 143
10. kajakar 139

Soutěžící v ní tipují přesný výsledek každého z dvaapadesáti utkání HC VERVA Litvínov v základní části Tipsport extraligy.
Za přesný uhodnutý výsledek je deset bodů.

Na umístění v první desítce pořadí, která je tradičně odměňována, stačilo letos 139 bodů. Vítěz jich získal úctyhodných 158 a zvítězil s osmibodovým náskokem. Gratulujeme!
A všem ostatním, kteří se umístili také.
Brzy budeme kontaktovat výherce ohledně předání cen.

Přinášíme tradiční rozhovor s vítězem. Letos se jím stal pan Tomáš Zvonař z Duchcova.
---------------------------------------------------------------------------------------
Kolik vám je let?
„Třicet dva.“

Odkud jste a kde bydlíte? Prozraďte nám něco o sobě…
„Jsem z Duchcova, kde i bydlím. Pracuji v bance a k tomu pískám fotbal v krajských soutěžích.“

Jak dlouho Litvínovu fandíte?
„Letos jsem se ptal otce, kdy mě vlastně vzal poprvé na hokej. Řekl mi, že když mi bylo pět, tak mě vzal na tribunu naproti našemu kotli. Chytlo mě to! Už to bude sedmadvacet let…“

Jakou máte první nebo nejsilnější vzpomínku?
„V paměti mám zápas, kdy jsme doma hráli s Trenčínem. Vyhráli jsme ho asi 7:2 a v poslední třetině za rozhodnutého stavu bylo proti nám nařízeno trestné střílení. Celý zápas chytal Zdeněk Orct a na ten nájezd ho vystřídal mladíček Petr Franěk. Jela proti němu v té době vycházející hvězda Žygmund Pálffy a nájezd neproměnil.“

Kdy jste se poprvé účastnil naší tipovací soutěže?

„Nevím to jistě, ale myslím, že letos se účastním počtvrté.“

Jak jste se pohyboval v pořadí tipujících v průběhu sezóny?

„Držel jsem se většinou v první padesátce.“

Kolik zápasů jste v této sezóně osobně navštívil?
„Bylo to pětadvacet zápasů, devatenáct v základní části a šest ve vítězném play off.“

Vlastníte permanentku?
„Permanentku mám, v minulé sezóně to bylo podruhé.“

Váš oblíbený hráč?
„No, musím říct, že oblíbení hráč jsou všichni. Ale po sedmém zápase finále to byl Franta Lukeš...“

Co pro Vás znamenal zisk titulu HC VERVA?

„Byla to neuvěřitelná radost, vždyť si vezměte, jak dlouho na titul Litvínov čekal… Když si vzpomenu, jak jsem doma sledoval 52. kolo na konci loňské sezóny, zápas se Slavií a porážku na nájezdy, bylo to zklamání.
Letos se to ale otočilo a ta euforie všude v Litvínově, to bylo něco nepopsatelného.“

Jak jste titul slavil?

„Co to šlo… :-)“

Děkujeme tipérům za účast a těšíme se na vaše tipy v nové sezóně!