Hned čtyři litvínovské hokejistky - brankářka Alena Kopejtková a hráčky do pole Hana Fidrmucová, Petra Zíbarová a Daniela Kornalíková (plus bývalá hráčka klubu Pančáková) byly nominovány do týmu České republiky na MS v in-line hokeji, které se na přelomu června a července tohoto roku uskuteční v kanadském Londonu.
Všechny litvínovské ženy - mistryně republiky v ledním hokeji, jsou v in-line hokeji registrovány v píseckém klubu. Trenérem národního celku, který z loňského šampionátu obhajuje bronzové medaile, je litvínovský Štěpán Ruml.
Od 18. června má reprezentace na programu soustředění právě v Písku a 23. června ráno odlétá přes Londýn (ten britský) do Kanady. Návrat je plánován 3. června.
Do programu MS vstoupí Češky zápasem se Singapůrem 25. června. Ve skupině je čekají ještě Kanada, Velká Británie, Mexiko a Nový Zéland. Ve druhé skupině budou hrát USA, Německo, Francie, Austrálie, Japonsko a Španělsko. (O výsledcích budeme informovat).