S těžkým losem v úvodu programu finálové skupiny se vcelku úspěšně popasovaly litvínovské ženy. Po sobotní těsné porážce 6:7 na ledě favorizované Opavy je druhý den čekalo utkání na druhém konci republiky v Plzni. Tým se pro boje o medaile posílil o dvě brněnské hráčky Kutálkovou a Křupkovou. Obě se předvedly v dobrém světle.
V Opavě Litvínov po vzoru 'A' mužstva (proti Spartě) zlikvidoval tříbrankové manko po 1. třetině (1:4). V závěru druhé části byl už stav nerozhodný 4:4. Poslední třetinu ovlivnili neobjektivní sudí, Opava vedla 7:5, když využila dvouminutovou přesilovku pět na tři. Hosté snížili vteřinu před koncem. 'Sice jsme prohráli, ale pro nás jsou naše hráčky vítězkami. Dokázaly se udržet a dřít až do poslední vteřiny. I nezaujatý divák musel po utkání konstatovat, že by mu více slušela remíza,' hodnotil trenér Štěpán Ruml.
V neděli v Plzni Litvínov opět šestkrát skóroval, ale tentokrát už se radoval z výhry v poměru 6:5. Vítězný gól zaznamenala devět minut před koncem Horáková. 'Trochu jsme se obávali toho, jak na holky zapůsobí cestování a včerejší utkání. Zvládly to na výbornou. Utkání bylo opět bohaté na branky a útočné jako to předešlé. Tentokrát jsme si po úvodním vyrovnání drželi stále výhodu vedení na své straně. Nakonec se nám to povedlo dotáhnout až do vítězného konce. Je to velká odměna pro naše hráčky, hodně se vydaly a výhru si zasloužily,' doplnil kouč týmu.
V pátek 2. března se ve třetím, pro Litvínov odloženém kole, utkají ženy doma se Slovanem Bratislava.
Ostatní výsledky: Slovan - Opava 7:1, Slavia - Kladno 3:0, Slavia - Plzeň 8:2.