A-tým 21.01.2007
Autor: Redakce

Ženy dramaticky rozehrály finálovou skupinu

S těžkým losem v úvodu programu finálové skupiny se vcelku úspěšně popasovaly litvínovské ženy. Po sobotní těsné porážce 6:7 na ledě favorizované Opavy je druhý den čekalo utkání na druhém konci republiky v Plzni. Tým se pro boje o medaile posílil o dvě brněnské hráčky Kutálkovou a Křupkovou. Obě se předvedly v dobrém světle.
V Opavě Litvínov po vzoru 'A' mužstva (proti Spartě) zlikvidoval tříbrankové manko po 1. třetině (1:4). V závěru druhé části byl už stav nerozhodný 4:4. Poslední třetinu ovlivnili neobjektivní sudí, Opava vedla 7:5, když využila dvouminutovou přesilovku pět na tři. Hosté snížili vteřinu před koncem. 'Sice jsme prohráli, ale pro nás jsou naše hráčky vítězkami. Dokázaly se udržet a dřít až do poslední vteřiny. I nezaujatý divák musel po utkání konstatovat, že by mu více slušela remíza,' hodnotil trenér Štěpán Ruml.
V neděli v Plzni Litvínov opět šestkrát skóroval, ale tentokrát už se radoval z výhry v poměru 6:5. Vítězný gól zaznamenala devět minut před koncem Horáková. 'Trochu jsme se obávali toho, jak na holky zapůsobí cestování a včerejší utkání. Zvládly to na výbornou. Utkání bylo opět bohaté na branky a útočné jako to předešlé. Tentokrát jsme si po úvodním vyrovnání drželi stále výhodu vedení na své straně. Nakonec se nám to povedlo dotáhnout až do vítězného konce. Je to velká odměna pro naše hráčky, hodně se vydaly a výhru si zasloužily,' doplnil kouč týmu.
V pátek 2. března se ve třetím, pro Litvínov odloženém kole, utkají ženy doma se Slovanem Bratislava.
Ostatní výsledky: Slovan - Opava 7:1, Slavia - Kladno 3:0, Slavia - Plzeň 8:2.

Mládež před 3 dny

Talentovaný útočník Šprynar byl draftován do QMJHL týmem Rimourski Océanic

Sedmnáctiletý litvínovský útočník prošel vstupním draftem CHL, ze 30. pozice si ho jako desátého Čecha vybral kanadský tým Rimourski Océanic, který působí v juniorské soutěži QMJHL.
Více >
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >