A-tým 22.06.2004
Autor: Redakce

Ženská reprezentace na MS v in-line hokeji

Podívejte se na foto české ženské hokejové reprezentace. Národní tým odletí do dějiště MS (kanadský London) 23. června... (Po kliknutí - popis fota s pěti litvínovskými odchovankyněmi a vyjádření trenéra Rumla k MS).

Horní ředa zleva: manažer Milan Bubeníček, Alena Polenská, Petra Zíbarová, Petra Honická, Věra Pančáková, Drahomíra Fialová, Lucie Bukvová, Eva Holešová, Šárka Gurecká, trenér Štěpán Ruml.
Spodní řada zleva: Alena Kopejtková, Iva Jandíková, Daniela Kornalíková, Simona Studentová, Hana Fidrmucová, Radka Lhotská.

Trenér Štěpán Ruml: 'Poslední příprava o tomto víkendu proběhla bez komplikací. Realizační tým a hráčky jsou odhodláni získat co nejlepší umístění, i když to proti loňsku bude velice těžké.
Hlavním úkolem je postup ze skupiny a potom tolik diskutované čtvrtfinálové utkání, které bude rozhodovat o úspěchu či neúspěchu na turnaji. Potom už následuje boj o
medaile...
Držte nám palce, uděláme pro dobrý výsledek všechno. Díky!'

Souběžně v Londonu probíhá i MS mužů, kterého se z Litvínova stejně jako loni účastní útočník David Balázs.

Mládež před 3 dny

Talentovaný útočník Šprynar byl draftován do QMJHL týmem Rimourski Océanic

Sedmnáctiletý litvínovský útočník prošel vstupním draftem CHL, ze 30. pozice si ho jako desátého Čecha vybral kanadský tým Rimourski Océanic, který působí v juniorské soutěži QMJHL.
Více >
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >