A-tým 29.07.2003
Autor: Redakce

Zástupci litvínovského hokeje byli oceněni městem

Město Litvínov se rozhodlo poděkovat svým občanům, kteří v posledním období dosáhli významných úspěchů v oblasti kultury a sportu. Byli mezi nimi i zástupci litvínovského hokeje, kteří shodně na mistrovství České republiky vybojovali 2. místa a stříbrné medaile. Tohoto úspěchu dosáhli a přijetí na radnici se dočkali zástupci družstva 8. třídy a družstvo žen.
Ocenění převzali trenéři Václav Černý a Vladimír Kýhos starší spolu s hráčem Gažurem a za družstvo žen trenér Štěpán Ruml a hráčka Zíbarová (na snímku).

Mládež před 3 dny

Talentovaný útočník Šprynar byl draftován do QMJHL týmem Rimourski Océanic

Sedmnáctiletý litvínovský útočník prošel vstupním draftem CHL, ze 30. pozice si ho jako desátého Čecha vybral kanadský tým Rimourski Océanic, který působí v juniorské soutěži QMJHL.
Více >
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >