Výrazné „NE PROHRÁM!“ chtěli dorostenci vyslovit v utkání s Hradcem, nicméně se se zlou potázali. Gólový účet otevřel v 7. minutě Slafkovský, na jeho trefu zareagoval obránce Kadár. Poté se prosadili domácí Budina a Marha. V posledním dějství opět oslavoval Marha, skóre korigoval svým gólem Postl. Na konečných 5:2 uzavřel hradecký Novotný.

V prvním zápase vyřazovací části narazil Litvínov na Plzeň. Navzdory všem předpokladům šli do vedení Severočeši díky Broučkovi. Jeho trefa z první minuty byla dlouho jediným gólem zápasu, toto tvrzení platilo až do začátku druhé třetiny. Postupně se prosadil Korčák, Hauser, Kupčo a Soukup, rázem bylo vše jinak. V posledním dějství už branka nepadla, a tak Plzeň zvítězila 4:1.

Předposlední utkání Plzně se odehrálo proti Liberci. Začalo se pěkně zostra, protože už v první minutě jásal Jiříček, na jeho branku dokázali Tygři odpovědět. Poté indiáni odskočili o dva góly, kdy se prosadil Špaček s Kupčem.

Liberec jedním zásahem mírnil porážku, ale záhy přišel další gól Západočechů. To už ale končila první třetina a fanoušci čekali, co se bude dít dál. Ve druhém dějství se mezi střelce zapsali pouze hráči domácích. V závěrečné části padly čtyři branky, tři liberecké a jedna plzeňská. Po bláznivé přestřelce svítil výsledek 7:5 pro domácí.

Dokáží litvínovští zabojovat a porazit rozjetou Plzeň? V okamžiku, kdy na západě Čech vyhrají, tak si vynutí ještě jedno, rozhodující, utkání.

Zápas začíná ve 13:00