Po výborných výkonech v přípravě zahájil Šimon Zajíček sezónu jako brankářská jednička chemiků. Odchytal devět zápasů v nichž měl úspěšnost zásahů 90,77 %. Naposledy se však do brankoviště v extraligovém utkání postavil 9. října v Třinci. Do dalších zápasů ho nepustilo zranění. Po doléčení pak od začátku listopadu ve třech duelech kryl záda Denisi Godlovi.

Do zápasového tempa se Zajíček dostane v prvoligovém Sokolově, kde bude působit na střídavé starty. Baník tak reaguje na zdravotní problémy svých brankářů. Gólman Vervy zasáhne už do pondělního zápasu proti Vsetínu a středečního proti Jihlavě. Za západočeský klub nastupují formou hostování také útočník Lukáš Stehlík a obránce Ondřej Baláž. Začátkem listopadu k nim přibyl navíc ještě forvard Marek Berka.

Další chemici působí v Jihlavě, kde hostují obránce Daniel Kolář a útočník Jiří Fronk.