Rozhovory 22.12.2019
Autor: Ondřej Mach

Za výhru jsme rádi, ale mohli jsme mít víc bodů, mrzí Tomáše Pavelku

Litvínov dva dny před Vánoci přemohl Pardubice po nájezdech a svému východočeskému soupeři v tabulce odskočil už na šest bodů. Tři body za gól a dvě asistence v utkání zaznamenal obránce Tomáš Pavelka. Jak duel hodnotil?
Tomáši, co říct k závěru zápasu?
Druhý gól jsme dostali v naší přesilovce. Asi už jsme byli doma na Vánoce, u stromečku. Nevím, co se stalo. V třetině nás bylo pět, oni tam byli dva. Špatně jsme si to přihráli, já jsem to tam dal za bránu a potom jsme špatně komunikovali. Jejich hráč dal gól, byli na koni a v šesti.

Těsně před sirénou jste málem obdrželi další branku. Jak cenné jsou nyní dva body?
Dva body jsou zlaté, ale mohli jsme mít tři. 

I přesto je důležité, že jste zápas dovedli do vítězného konce, rozdíl mezi oběma týmy je nyní šest bodů.

Může se to hodit, ale mohlo to být o víc. Jsem z toho trochu zklamaný, protože tohle je škoda a nikdy nevíte, kdy ten bod bude rozhodovat. Ve výsledku je to pořád výhra, můžeme za ní být rádi. 

Pro vás to dnes byl tříbodový zápas, přičemž už v pátečním utkání s Plzní jste zapsal dva body.
Dal jsem dva víceméně náhodné góly, kdy jsem to jen pálil na bránu a spadlo to tam. Potom nějaké asistence v přesilovkách. Jsem rád, že takhle boduju, to je asi každý hráč. Nepamatuju si, že bych měl v extralize tři body na zápas, to se mi snad ještě nestalo.  

Video z rozhovoru s Tomášem Pavelkou:

Zápasy - Junioři včera

Neúspěšný výjezd do hlavního města, junioři prohráli se Spartou 3:5

P r a h a - Černožlutá juniorka si dnešním zápasem zřejmě zavřela dveře do vyřazovací části DHL Superpoháru. Sparta dala chemikům lekci z produktivity, po celou dobu vedla a nakonec zaslouženě zvítězila. Po čtvrté porážce z posledních pěti klání tak litvínovská naděje na postup existuje už jen v teoretické rovině.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Nejtěsnější možný výsledek! Dorost podlehl Vítkovicím 0:1

L i t v í n o v - Typicky fotbalovým výsledkem dopadl dnešní zápas dorostu proti Vítkovicím. O vítězi rozhodl v první třetině z přesilové hry Vřeský. Litvínovu se nepovedlo využít ani jednu z pěti přesilových her, které mu vítkovičtí darovali. Na obou stranách předvedli skvělý výkon brankáři.
Více >
Žáci včera

DEVÍTKA: Další demolice Ústí a první klopýtnutí

Litvínovská devátá třída se pomalu blíží k závěru své skupiny a my vám po dalších dvou zápasech přinášíme mládežnický přehled. Černožlutí si minulý týden jasně poradili s ústeckým Slovanem, tento víkend ale přišla první porážka na půdě Kladna. Nutno podotknout, že chemici jsou stále s velkým náskokem na čele tabulky.
Více >
×
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary