Utkání začalo ze strany Litvínova vlažně, za což přišel trest v podobě branky Krenželoka. Ridera byla při chuti, což její hráči potvrdili i na začátku druhého dějství. Prosadil se aktivní Werbik. Severočeši se do utkání vrátili, nejdříve slavil Jarůšek, poté v přesilové hře zazářil právě Viktor Hübl. O vítězství se rozhodlo v poslední třetině, se štěstím dopravil kotouč za Svobodova záda Látal.

„Bojovné utkání a naštěstí jsme vítězství urvali my,“ řekl po zápase. Hübl na sebe upoutal pozornost druhou litvínovskou brankou, která padla v početní převaze 5 na 3. Pospíšil rozhýbal vítkovické hráče a nahrál Hüblovi, který zakončoval prakticky z nulového úhlu. „Pěkně sehraná akce a zrovna to vyšlo na mě,“ dodal upřímně.

„Těžko říct, nikdo s tím nepočítal,“ okomentoval další milník, tentokrát překonal legendárního Ivana Hlinku v počtu bodů. „Odmítám srovnání s panem Hlinkou, přeci jenom na to potřeboval o půlku méně zápasů,“ pokračoval Hübl.

Po zápase zkušený forvard zavzpomínal na klubovou ikonu. „Pro mě to byl neskutečný hokejista, a pak jsem ho poznal i jako výborného člověka,“ pravil ostřílený matador. „Osobnost a jeden z nejlepších hokejistů v Čechách,“ dodal.

Celý rozhovor s Viktorem Hüblem: