A-tým 18.12.2020
Autor: Klub

Vervu na měsíc posílí z Jihlavy útočník Fronk s obráncem Kolářem

Vedení Litvínova se dohodlo s jihlavskou Duklou na měsíční výpomoci obránce Daniela Koláře a útočníka Jiřího Fronka. Oba hráči se zapojí do pátečního tréninku v Litvínově.
Verva zvyšuje konkurenci ve svém kádru a prozatím na měsíc přivádí dva hráče z Dukly Jihlava. Obránce Daniel Kolář si už za Litvínov zahrál, když v přípravě stihl odehrát ve žlutočerném dresu dva duely, ve kterých si připsal jednu asistenci.

Jiří Fronk litvínovský dres v kariéře zatím neoblékl. Rodák z nedalekých Loun začal svou kariéru v Chomutově, kde i debutoval v extralize. Nejvýrazněji se v kariéře prosadil až v Jihlavě. V loňské a letošní sezóně odehrál za Duklu 72 zápasů se slušnou bilancí 29 gólů a 27 asistencí. Teď může vypomoci litvínovské ofenzivě formou střídavých startů.
Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >