A-tým 18.12.2020
Autor: Klub

Vervu na měsíc posílí z Jihlavy útočník Fronk s obráncem Kolářem

Vedení Litvínova se dohodlo s jihlavskou Duklou na měsíční výpomoci obránce Daniela Koláře a útočníka Jiřího Fronka. Oba hráči se zapojí do pátečního tréninku v Litvínově.
Verva zvyšuje konkurenci ve svém kádru a prozatím na měsíc přivádí dva hráče z Dukly Jihlava. Obránce Daniel Kolář si už za Litvínov zahrál, když v přípravě stihl odehrát ve žlutočerném dresu dva duely, ve kterých si připsal jednu asistenci.

Jiří Fronk litvínovský dres v kariéře zatím neoblékl. Rodák z nedalekých Loun začal svou kariéru v Chomutově, kde i debutoval v extralize. Nejvýrazněji se v kariéře prosadil až v Jihlavě. V loňské a letošní sezóně odehrál za Duklu 72 zápasů se slušnou bilancí 29 gólů a 27 asistencí. Teď může vypomoci litvínovské ofenzivě formou střídavých startů.
Zápasy - Dorost včera

Neúspěšná odveta s Chomutovem. Dorostenci ztratili vedení a prohráli 1:5

Dorost se vrátil do zápasového tempa na ledě prvního Chomutova. Pirátům chtěli chemici vrátit porážku, kterou utrpěli v posledním vzájemném zápase. Litvínovské naděje sice krátce vedly, poté ale kraloval domácí Daniel Badinka, který zaznamenal hattrick.
Více >
Mládež včera

Na akci Týden hokeje dorazilo přes třicet malých hokejistů!

Ve středu 26. ledna se v Litvínově konala náborová akce Českého hokeje. Na Týden hokeje, který se konal pod záštitou projektu Pojď hrát hokej dorazilo přes třicet malých hokejistů.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Návrat po pauze! Dorost čekají venkovní zápasy s Chomutovem a Kladnem

Litvínovští mladíci odehráli poslední soutěžní utkání 8. ledna, od té doby marně vyhlíží návrat. Kýžená chvíle nadejde tento čtvrtek, kdy vyrazí na žhavý chomutovský led. O víkendu pro změnu odcestují na Kladno a změří síly s tamními Pracovními zálohami.
Více >
×
Dnes v 13:00 | Jun.
HC Kometa Brno
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
PSG Zlín