A-tým 15.06.2022
Autor: Ondřej Vlk, foto: Jan Jindra

Verva tmelila partu na soustředění na Klínech

Od pondělka do středy se hráči litvínovské Vervy odebrali k týmovému soustředění na nedalekých Klínech. Svěřenci trenérů Růžičky a Mlejnka využívali služeb rozsáhlého sportovního areálu.

Litvínovští hokejisté do náročného programu letní přípravy zařadili i zpestření v podobě soustředění ve sportovním areálu Klíny. Hráče čekal v horském středisku pestrý program. "Sešli jsme se všichni na krátkém soustředění. Někteří hráči mají individuální přípravu, takže je super, že jsme se mohli všichni navzájem poznat a my jako trenéři všechny kluky vidět. Tento týden byl takový sportovnější a myslím si, že to účel splnilo, protože se kluci lépe poznají, než se všichni poprvé společně sejdeme na ledě v Litvínově," říká hlavní trenér Vervy Vladimír Růžička. 

Na Klínech se sešel celý kádr včetně nových posil Jindřicha Abdula a Šimona Stránského. "Moje pocity jsou určitě pozitivní. Líbí se mi parta, která tu je. Budeme asi mladším týmem, než na který tu byli lidi zvyklí, ale já to vidím pozitivně. Jsem moc rád, že můžu být součástí tohoto kolektivu," říkal po seznámení s týmem Jindřich Abdul. "Jsem tu třetí den a vše zatím šlape parádně. Líbí se mi tu, určitě je super, když se tým takhle sejde společně na pár dní a trochu utuží partu," uzavírá největší litvínovská posila Šimon Stránský. 

Fotogalerie

Mládež před 3 dny

Talentovaný útočník Šprynar byl draftován do QMJHL týmem Rimourski Océanic

Sedmnáctiletý litvínovský útočník prošel vstupním draftem CHL, ze 30. pozice si ho jako desátého Čecha vybral kanadský tým Rimourski Océanic, který působí v juniorské soutěži QMJHL.
Více >
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >