Rodák z Kežmaroku do Litvínova přišel před sezónou 2020/2021 a stal se jasnou jedničkou tradičního extraligového klubu. Za Vervu odchytal již 90 zápasů s úspěšností zásahů 90,78% a z toho sedmkrát udržel čisté konto. Šestadvacetiletý brankář si v černožlutém dresu připsal 43 vítězství.

Slovenský gólman tak bude pokračovat už ve třetí sezóně v dresu Vervy. Aktuálně se řadí na 13. místo v počtu odchytaných utkání mezi brankáři v historii Litvínova. „Jsem rád, že jsme se s vedením klubu dohodli. Mou prioritou bylo prodloužit smlouvu v Litvínově. Cítím se tady dobře, mám hodně známých a v kabině spolu dobře vycházíme. Se Zdeňkem Orctem jsme si sedli a hodně mě toho naučil po hokejové i životní stránce. Jsem rád, že budu moci pokračovat v Litvínově a dále se zlepšovat,“ říká brankář Denis Godla.