Litvínov čeká obměna hráčského kádru. Verva se loučí s útočníkem Martinem Hanzlem, se kterým se vedení klubu nedohodlo na nové smlouvě. Sedmadvacetiletý útočník opouští Vervu po pěti sezónách. V černožlutém dresu odehrál 274 zápasů, ve kterých vstřelil 49 gólů a přidal 75 asistencí. Na severu Čech nebude pokračovat ani Samson Mahbod. Vedení klubu se s ním dohodlo na ukončení smlouvy. Do Litvínova přišel v sezóně 2019/2020. V loňském ročníku Tipsport extraligy, ale utrpěl vážné zranění kolene a v Litvínově už pokračovat nebude. Za Vervu nastoupil do 38 zápasů s bilancí 23 bodů (9+14).

S chemiky se loučí i obránce Patrick Kudla, na kterého klub neuplatnil opci. Na sever Čech zamířil v sezóně 2019/2020, kde předváděl výborné výkony, na které ale v uplynulé sezóně nenavázal. Za Litvínov odehrál 64 zápasů, ve kterých vstřelil 5 gólů a zaznamenal 7 asistencí. Po třech sezónách opouští Vervu i elitní obránce Jan Ščotka. Čtyřiadvacetiletý zadák za sebou zanechal v černožlutém dresu výraznou stopu. Patřil ve všech sezónách ke klíčovým obráncům týmu. Za Litvínov odehrál 158 zápasů s bilancí 25 gólů a 37 asistencí. V uplynulé sezóně předváděl výborné výkony, vysloužil si i pozvánku do národního týmu a vyhlíží zahraniční angažmá. "Všem hráčům bych chtěl poděkovat za odvedené služby v našem dresu a popřát hodně štěstí v dalším angažmá," říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.