A-tým 06.09.2021
Autor: Klub

Verva může využít z Litoměřic na střídavé starty útočníky Sihvonena, Válka a Jíchu

Vedení klubu se dohodlo s Litoměřicemi na střídavých startech útočníků Rika Sihvonena, Lukáše Válka a Josefa Jíchy.

Dvojice forvardů Lukáš Válek a Josef Jícha je všem litvínovským fanouškům známá. Oba jsou odchovanci Vervy a za Litvínov v minulosti nastupovali. Nově se může v černožlutém dresu objevit finský útočník Riku Sihvonen, který před sezónou posílil Litoměřice. Chemici díky střídavým startům trojice útočníků rozšiřují kádr a v případě potřeby mohou po vzájemné dohodě s Litoměřicemi všech hráčů využít do extraligových klání nové sezóny. 

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >