A-tým 06.09.2021
Autor: Klub

Verva může využít z Litoměřic na střídavé starty útočníky Sihvonena, Válka a Jíchu

Vedení klubu se dohodlo s Litoměřicemi na střídavých startech útočníků Rika Sihvonena, Lukáše Válka a Josefa Jíchy.

Dvojice forvardů Lukáš Válek a Josef Jícha je všem litvínovským fanouškům známá. Oba jsou odchovanci Vervy a za Litvínov v minulosti nastupovali. Nově se může v černožlutém dresu objevit finský útočník Riku Sihvonen, který před sezónou posílil Litoměřice. Chemici díky střídavým startům trojice útočníků rozšiřují kádr a v případě potřeby mohou po vzájemné dohodě s Litoměřicemi všech hráčů využít do extraligových klání nové sezóny. 

Zápasy - Dorost včera

Neúspěšná odveta s Chomutovem. Dorostenci ztratili vedení a prohráli 1:5

Dorost se vrátil do zápasového tempa na ledě prvního Chomutova. Pirátům chtěli chemici vrátit porážku, kterou utrpěli v posledním vzájemném zápase. Litvínovské naděje sice krátce vedly, poté ale kraloval domácí Daniel Badinka, který zaznamenal hattrick.
Více >
Mládež včera

Na akci Týden hokeje dorazilo přes třicet malých hokejistů!

Ve středu 26. ledna se v Litvínově konala náborová akce Českého hokeje. Na Týden hokeje, který se konal pod záštitou projektu Pojď hrát hokej dorazilo přes třicet malých hokejistů.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Návrat po pauze! Dorost čekají venkovní zápasy s Chomutovem a Kladnem

Litvínovští mladíci odehráli poslední soutěžní utkání 8. ledna, od té doby marně vyhlíží návrat. Kýžená chvíle nadejde tento čtvrtek, kdy vyrazí na žhavý chomutovský led. O víkendu pro změnu odcestují na Kladno a změří síly s tamními Pracovními zálohami.
Více >
×
Dnes v 13:00 | Jun.
HC Kometa Brno
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
PSG Zlín