A-tým 31.01.2022
Autor: Klub

Verva má jedenáct hráčů na střídavé starty. Fronk pokračuje do konce sezóny

Vedení klubu se dohodlo s celky Chance ligy na střídavých startech hráčů. Litvínov může využít jedenáct hráčů, kteří působí v druhé nejvyšší české soutěži. Dále se Verva dohodla s Jihlavou na pokračování útočníka Jiřího Fronka v černožlutém dresu do konce letošní sezóny.

Chemici mohou využít pětici hráčů z Litoměřic. Útočníky Josefa Jíchu (9+14), Lukáše Válka (11+20), Marka Berku (7+5), Riku Sihvonena (24+9) a obránce Karla Klikorku (1+12).

Dále se v Litvínově mohou objevit obránci Denis Zeman (2+4) ze Sokolova, Jakub Březák (3+7) ze Šumperka či Jiří Hunkes (1+11) z Třebíče. Útočníci Filip Helt (6+12) z Jihlavy a Ondřej Jučík (7+15) ze Sokolova. Brankářskou trojici může rozšířit také Michael Petrásek (92,44%) z Přerova.

Všichni hráči mohou za Vervu nastoupit do 15. února. V případě, že by nastoupili v extralize po tomto datu, tak by museli v kádru Litvínova zůstat do konce sezóny. Pokud některému celku z Chance ligy skončí sezóna dříve než Litvínovu, tak se hráči mohou připojit do kádru Vervy. 

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >