Klub 20.10.2021
Autor: Klub

Verva díky novému partnerství s Toyota Louwman Most rozšířila vozový park

Vedení HC VERVA Litvínov se dohodlo na spolupráci s mosteckou pobočkou Toyota Louwman. Obě společnosti spojuje více jak padesátiletá historie. Nové partnerství obsahuje především rozšíření vozového parku litvínovského klubu o šest hybridních vozů Toyota, konkrétně modelů RAV4, Corolla a Yaris. Klub si velmi váží nového a významného partnera.

Louwman Group je významnou holandskou společností, která obchoduje s vozy Toyota již 57 let. Jméno Louwman je synonymem průkopnictví a úspěšného podnikání. Dnes patří mezi vedoucí automobilové společnosti v Evropě a dominuje svým postavením na automobilovém trhu. Společnost se stala historicky prvním importérem vozů Toyota v Evropě, od roku 1990 také importuje vozy značky Lexus. Toyota Louwman se specializuje na prodej hybridních vozů. V severních Čechách disponuje dvěma pobočkami, a to: v Mostě a Ústí a další pobočky naleznete také v Praze a Kladně. Prioritou společnosti je důraz na environmentální politiku - prodej hybridních vozů totiž výrazně přispívá k prevenci znečišťování ovzduší a celkovému zlepšení stavu životního prostředí. Mostecká pobočka je historicky fanouškem litvínovského klubu, a proto doufá, že to bude hráčům jezdit stejně dobře jak na silnici, tak na ledě.

Více o partnerovi, včetně kompletní nabídky hybridních vozů, naleznete v odkazu ZDE

Fotogalerie

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >