Klub 20.10.2021
Autor: Klub

Verva díky novému partnerství s Toyota Louwman Most rozšířila vozový park

Vedení HC VERVA Litvínov se dohodlo na spolupráci s mosteckou pobočkou Toyota Louwman. Obě společnosti spojuje více jak padesátiletá historie. Nové partnerství obsahuje především rozšíření vozového parku litvínovského klubu o šest hybridních vozů Toyota, konkrétně modelů RAV4, Corolla a Yaris. Klub si velmi váží nového a významného partnera.

Louwman Group je významnou holandskou společností, která obchoduje s vozy Toyota již 57 let. Jméno Louwman je synonymem průkopnictví a úspěšného podnikání. Dnes patří mezi vedoucí automobilové společnosti v Evropě a dominuje svým postavením na automobilovém trhu. Společnost se stala historicky prvním importérem vozů Toyota v Evropě, od roku 1990 také importuje vozy značky Lexus. Toyota Louwman se specializuje na prodej hybridních vozů. V severních Čechách disponuje dvěma pobočkami, a to: v Mostě a Ústí a další pobočky naleznete také v Praze a Kladně. Prioritou společnosti je důraz na environmentální politiku - prodej hybridních vozů totiž výrazně přispívá k prevenci znečišťování ovzduší a celkovému zlepšení stavu životního prostředí. Mostecká pobočka je historicky fanouškem litvínovského klubu, a proto doufá, že to bude hráčům jezdit stejně dobře jak na silnici, tak na ledě.

Více o partnerovi, včetně kompletní nabídky hybridních vozů, naleznete v odkazu ZDE

Fotogalerie

Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >
Konto našeho srdce 22.08.2022

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu....
Více >
×
Dnes v 17:30 | Jun.
HC VERVA Litvínov
HC Dukla Jihlava