Louwman Group je významnou holandskou společností, která obchoduje s vozy Toyota již 57 let. Jméno Louwman je synonymem průkopnictví a úspěšného podnikání. Dnes patří mezi vedoucí automobilové společnosti v Evropě a dominuje svým postavením na automobilovém trhu. Společnost se stala historicky prvním importérem vozů Toyota v Evropě, od roku 1990 také importuje vozy značky Lexus. Toyota Louwman se specializuje na prodej hybridních vozů. V severních Čechách disponuje dvěma pobočkami, a to: v Mostě a Ústí a další pobočky naleznete také v Praze a Kladně. Prioritou společnosti je důraz na environmentální politiku - prodej hybridních vozů totiž výrazně přispívá k prevenci znečišťování ovzduší a celkovému zlepšení stavu životního prostředí. Mostecká pobočka je historicky fanouškem litvínovského klubu, a proto doufá, že to bude hráčům jezdit stejně dobře jak na silnici, tak na ledě.

Více o partnerovi, včetně kompletní nabídky hybridních vozů, naleznete v odkazu ZDE