A-tým 01.10.2012
Autor: Redakce

V úterý v Pardubicích (doplněno)

Tři kola má na programu TELH v tomto týdnu. Litvínov změří síly s třemi soupeři z Čech, doma se představí v pátek v severočeském derby proti Liberci. Jak poskládal na úterní Pardubice obranné řady?

Do tréninku se z marodky obránců zapojili Jiří Gula, Ján Brejčák a Jiří Zeman, ale bez výpomoci hráčů z první ligy na střídavý start se trenéři Jeřábek a Rosol v dalších dnech stěží obejdou. Soutěž nečeká, hrát se musí a že to jde i s absencemi, ukázali černožlutí v neděli. Nicméně vzhledem k situaci klub jednoho zadáka shání, padají jména Seman, Hudec i další. Uvidí se v dalších dnech.

2.10. Do Pardubic už s týmem odjede Jiří Gula. K dispozici bude navíc poprvé Kamil Charousek, kterému byl dnes vyřízen střídavý start z Mostu.
Pro zranění z minulého zápasu pravděpodobně nenastoupí Vojtěch Kubinčák, připraveno bude osm obránců a dvanáct útočníků.

Tým přes potíže zdravotního rázu pravidelně boduje a výhra nad první Kometou Brno je injekcí sebedůvěry.
První branky v mistrovské sezóně zaznamenali Hanzl s Balážem, díky tomu mužstvo bodovalo i bez pravidelného gólového příspěvku elitní Hüblovy formace.

Hráče ČSOB Pojišťovny Pardubice zase v neděli povzbudila dvoubodová výhra v Karlových Varech, předtím totiž zaznamenali tři porážky.
Druhé vítězství (2:1) dobyli před časem v Plzni a - dost, vícekrát se z výhry neradovali. Proto jim v tabulce patří až předposlední příčka se šesti body.

Červenobílé vede někdejší litvínovský asistent Pavel Hynek. V Litvínově dříve působil také obránce Václav Kočí.
Na marodce klub nyní uvádí obránce Benáka a útočníka Radila.

Špatný start do nového ročníku se na návštěvách, tradiční chloubě pardubického hokeje, nijak neprojevil, poslední domácí duel se Slavií (2:5) vidělo téměř 8800 diváků.

V pátek zavítají do Litvínova Bílí Tygři z Liberce, v neděli míří Verva na led Sparty Praha. Tento zápas vysílá stanice ČT4.

(Od úterního rána najdete v sekci VERVA TV nový díl Klubového magazínu, číslo 105)

Mládež včera

ALTISPORT CHALLENGE: Vítězem tréninkové výzvy se stal útočník Daniel Dej

V průběhu nouzového stavu probíhala na sociálních sítích tréninková výzva Altisport Challenge, ve které měli hráči nebo trenéři mládeže ukázat, jak by měl vypadat trénink v době karantény.
Více >
Konto našeho srdce 01.06.2020

Konto našeho srdce spolu s partnerem Inno Comp Bohemia pomohlo opět Kačence

Kačenka si prošla mozkovou obrnou a v únoru oslavila již své 9. narozeniny. Jako dárek od nás dostala poukaz na intenzivní rehabilitaci Klim therapy, kterou nastupuje 3. června. Šek na částku 63 860 korun Kačence předali za společnost Inno Comp Bohemia ředitel Ing. Tomáš Francírek a za hráče A-týmu útočník Richard Jarůšek.
Více >
Rozhovory - Žáci 27.05.2020

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >