I v tomto týdnu se extraligová kola otočí třikrát. Už v úterý čeká Litvínov utkání v Liberci s Bílými Tygry (18:10).

Šelmy zpod Ještědu se s Benzinou střetnou za poslední dva měsíce už počtvrté. Poprvé to bylo v Děčíně na zahájení zápasové přípravy (2:2), podruhé v Litvínově v rámci Tipsport Hockey Cupu (4:3n) a do třetice v pohárové odvetě v Liberci (4:5).
V úterý půjde o utkání čtvrté a nejdůležitější - extraligového 7. kola.

Liberec se v neděli vytáhl v Karlových Varech. Stal se dalším úspěšným dobyvatelem nového domovského stánku mistra a vyhrál tam 4:2. V tabulce se posunul na sedmé místo, nashromáždil už třetí tříbodovou výhru.
Dvakrát se na západě Čech prosadil Hlaváč, se čtyřmi góly nejlepší střelec týmu.
Bodování kraluje litvínovský odchovanec Petr Nedvěd (3+3).
Ve čtyřech utkáních nastoupil do branky Fin Leinonen, ve dvou další produkt litvínovské líhně Michal Fikrt.

Doma se Liberec představí teprve potřetí. Poprvé podlehl Vítkovicím, podruhé porazil Pardubice.

HC Benzina Litvínov prohrál počtvrté v řadě a potřebuje se chytit. Pomoci může jeden, třebas vydřený zápas s bodovým ziskem. Dočkají se černožlutí příznivci v úterý večer?

Utkání vysílá přímým přenosem kanál ČT4 Sport. Začátek přenosu je v 18:00 hodin. První buly padne o deset minut později.

O víkendu Litvínov nejprve přivítá doma v pátek Bruslařský klub z Mladé Boleslavi a v neděli zamíří do Karlových Varů.