Tykáte si se všemi hráči?
„Ano.“

O čem si s nimi při masážích povídáte?
„O životě, o jejich zájmech, zálibách, koníčcích…“

Jaká hudba teď v kabině jede?
„Různá, střídá se všechno možné, směsi písniček. Rock, pop, Bocceli, skoro cokoli dá se říct.“

Který z borců zastává pozici DJe?
„Radek Duda, Tomáš Frolo a další, střídá se to. Loni to byl Kuba Petružálek.“

Kdo dělá největší srandu?
„Taky je to víc kluků. Momentálně ale tolik důvodů k radosti nemáme.“

Je v týmu někdo, kdo dokáže při špatném výkonu zpražit celou kabinu?
„Trenér a jeho asistenti.“

Který z hráčů za vámi přichází s nejnetradičnějšími požadavky? Jaké to jsou?
„Nevím, to je opravdu různé.“

Zajdete občas s někým z mužstva třeba na kafe?
„Ano, se staršími i s mladými. Pavelka, Gerhát, Chaloupka.“

Koho z chlapců byste označil za největšího parádníka?
„Guláš, tedy Jirka Gula. To je módní policie… A Karla Kubáta.“

Jaká ze známých modelek/hereček/moderátorek se těší v litvínovské skvadře největší oblibě?
„To fakt nevím.“

Má mužstvo nějaký oblíbený film či seriál, který pravidelně běží ve vaší autobusové televizi?
„Já autobusem na zápasy nejezdím, dopravuju se sólo s kustodem Zdeňkem Klimplem. Dřív, když jsem ještě autobusem jezdil, si vybavuju hlavně Okresní přebor a film Světáci.“

Sledují hráči fotbal? Komu se v litvínovské kabině víc fandí – Realu s Ronaldem, nebo Barceloně s Messim?
„To jsem nezjišťoval, nevím. Jo kdybyste řekli: Sparta, tak té pár kluků fandí, třeba Petr Chaloupka. Moraváci zase třeba Baníku a kluci tady zpod Krušných hor hodně Teplicím. Je to rozdělené.“

Zasahujete také na ledě při zraněních. Jaké bylo nejhorší?
„Nejsem v Litvínově zase tak dlouho, takže těch zranění nebylo tolik. Vybavuju si dvě ošklivé. Roman Vopat v Třinci, dostal pod oko a měl prakticky obnaženou lícní kost. A Ríša Jareš, toho na tréninku trefil puk do ucha, měl ho celé roztržené.“

Která chvíle z minulé sezóny vám nejvíc utkvěla v paměti?
„Bylo jich hodně, protože se nám dařilo. Vrcholem bylo získání titulu, takže sedmý zápas v Třinci. Ale celá základní část, play off a hlavně finále byly hezké.“

Jakému sportu se věnujete vy?
„V létě je to kolo, plavání. V zimě pak běžky nebo skialpinismus. Pracoval jsem dřív v Krkonoších a mám rád hory.“