Třicetiletý útočník za Vervu nastoupil do 158 utkání, ve kterých nasbíral celkem 95 bodů za 51 gólů a 44 asistencí. V Litvínově v předchozích sezónách patřil mezi nejproduktivnější hráče, když v prvním ročníku na severu Čech překonal hranici dvaceti branek a ve druhém ji atakoval. V uplynulé sezóně ale zůstal za očekáváním. V 51 zápasech vstřelil deset gólů a přidal čtrnáct asistencí. Od listopadu loňského roku se střelecky trápil, kdy nedokázal skórovat dlouhých 28 zápasů v řadě. Po třech letech se tak s Litvínovem loučí. „Chceme tým malinko přebudovat, aby měl jiný projev. Vyžadujeme dravost, rychlost a tvrdost. Jarůšek je hráč, který dává góly, ale když se mu je dávat nedaří jako v minulé sezóně, tak zase tak platný není. Pracoval, snažil se, ale prostě to nešlo,“ říká hlavní trenér Vervy Vladimír Růžička.