Klub 03.05.2022
Autor: Klub

V Litvínově končí útočník Richard Jarůšek

Vedení klubu se rozhodlo ukončit kontrakt s útočníkem Richardem Jarůškem. „Po dohodě s realizačním týmem jsme se rozhodli Richardovi ukončit smlouvu. Richard se v první sezóně v Litvínově svými góly výrazně podílel na záchraně extraligy a v následujícím ročníku na to dokázal navázat. Letos se mu sezóna bohužel nepovedla. Richardovi děkujeme za odvedené služby, přejeme mu hodně štěstí a zdraví do budoucna,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Třicetiletý útočník za Vervu nastoupil do 158 utkání, ve kterých nasbíral celkem 95 bodů za 51 gólů a 44 asistencí. V Litvínově v předchozích sezónách patřil mezi nejproduktivnější hráče, když v prvním ročníku na severu Čech překonal hranici dvaceti branek a ve druhém ji atakoval. V uplynulé sezóně ale zůstal za očekáváním. V 51 zápasech vstřelil deset gólů a přidal čtrnáct asistencí. Od listopadu loňského roku se střelecky trápil, kdy nedokázal skórovat dlouhých 28 zápasů v řadě. Po třech letech se tak s Litvínovem loučí. „Chceme tým malinko přebudovat, aby měl jiný projev. Vyžadujeme dravost, rychlost a tvrdost. Jarůšek je hráč, který dává góly, ale když se mu je dávat nedaří jako v minulé sezóně, tak zase tak platný není. Pracoval, snažil se, ale prostě to nešlo,“ říká hlavní trenér Vervy Vladimír Růžička.

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >