Klub 01.05.2020
Autor: Klub

V Litvínově končí trenérský tým a dalších pět hráčů

Litvínov do nové sezóny vstoupí s novým trenérským týmem a na severu Čech nebude pokračovat ani další pětice hráčů. Vedení Vervy nadále vyjednává s hráči, kterým skončila smlouva.
V Litvínově po uplynulé sezóně končí trenérské trio Vladimír Kýhos, Jindřich Kotrla a Radim Skuhrovec. U A-týmu končí i dlouholetý videokouč Viktor Lukeš. Vedení Vervy už dále nepočítá se službami obránců Akima Alia, Michala Moravčíka, útočníků Edwina Hedberga, Chrise Langkowa a brankáře Jaroslava Januse. 

Vladimír Kýhos se do Litvínova vrátil v prosinci, kdy podepsal smlouvu do konce sezóny s cílem zachránit Litvínov v nejvyšší soutěži. Jeho asistenty byli Jindřich Kotrla s Radimem Skuhrovcem. Pro Kotrlu to byla první sezóna v extralize v pozici asistenta trenéra. Jeho kolega Radim Skuhrovec končí u litvínovského A-týmu po třech letech. Pokračovat nebude ani video trenér Viktor Lukeš, který zastával tuto pozici v klubu osm sezón.

Litvínov se loučí i s brankářem Jaroslavem Janusem, který s roční pauzou na severu Čech působil čtyři sezóny. Verva už nepočítá se službami reprezentačního obránce Michala Moravčíka, který míří za angažmá do zahraničí. Pod Krušnými horami nebudou působit ani cizinci Edwin Hedberg s Chrisem Langkowem a také obránce Akim Aliu. Vedení Litvínova nadále vyjednává s hráči, kterým skončila smlouva. 

Děkujeme všem za odvedené služby v našem klubu a přejeme hodně štěstí v jejich dalším angažmá.
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >