Klub 04.12.2021
Autor: Klub

Útočník Michael Latta v Litvínově končí

V sobotu 4. prosince vypršel útočníkovi Michaelu Lattovi dvouměsíční kontrakt. Vedení klubu se rozhodlo nevyužít opce a neprodloužilo s kanadským forvardem smlouvu do konce sezóny.

Třicetiletý útočník odehrál v litvínovském dresu dvanáct zápasů s bilancí jednoho gólu a čtyř asistencí. "Michaelovi děkujeme za odvedené služby v našem klubu a přejeme mu hodně štěstí v novém angažmá. Po uzdravení Matúše Sukeľa jsme v kádru měli více cizinců, než je povoleno pro utkání. Rozhodli jsme se, že s ním smlouvu do konce sezóny neprodloužíme," říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >