První litvínovský soupeř v přípravě na novou sezónu je na ledě od neděle 23. července, tedy prakticky stejnou dobu jako kádr Vervy.

Trenéři Miroslav Mach a jeho asistent Tomáš Mareš, bývalý litvínovský útočník (v lize 1986 až 1991) a později trenér mládeže, měli první den k dispozici 35 hráčů. Litvínovský dres v minulosti v extralize oblékli tři z nich (vyznačeni tučně).
Brankáři: Jan Dlouhý, Michal Krofta, Jakub Soukup, Martin Volke
Obránci: Patrik Husák, Radomír Vaněk, Vladimír Brož, Martin Vágner, Martin Zdvořáček, František Uřídil, Matěj Hes, Marek Mlčoch, Jakub Loukota, Jan Hucek, Patrik Balcar, Jan Mašek
Útočníci: Pavel Smolka, Jaroslav Roubík, Antonín Melka, Lukáš Volf, Daniel Vrdlovec, David Merta,
Marek Macek, Kroni Musliu, Roman Navarra, Petr Markulinec, Ladislav Gengel, Martin Mical, Jiří Uhlík, Jiří Severa, Lukáš Sladkovský, Matěj Krejčík, Ondřej Kopta, Famil Amirov, Václav Janeček

Jednatelem pro sport společnosti HOKEJ ÚSTÍ NAD LABEM s.r.o. je Jan Čaloun a tohoto bývalého kanonýra asi litvínovským fanouškům představovat netřeba. Sportovním ředitelem klubu je Vladimír Evan.

Tým má v plánu před startem nového ročníku WSM ligy sedm přípravných zápasů vesměs se svými konkurenty z druhé nejvyšší soutěže.

Po premiéře na litvínovském ledě změří Slovan týden na to síly doma s Litoměřicemi. Pak se vydá na led Kadaně a Benátek. Následně v odvetách nejprve přivítá v krajském městě Kadaň, zajede do Litoměřic a na závěr si 29. srpna zahraje v Ústí s Benátkami.

Verva začala po dovolených trénovat na ledě v pondělí 24. července.
Zápas na Zimním stadiónu Ivana Hlinky začíná v úterý 1. srpna tradičně v 17:30 hodin a vidět jej můžete za pouhých třicet korun (jednotné vstupné).