Klub 12.05.2016
Autor: Klub

Unipetrol podpořil litvínovské sledge hokejisty

Společnost Unipetrol se ve spolupráci se svými obchodními partnery rozhodla podpořit tým sledge hokejistů z Litvínova.
Z rukou Łukasze Silského, ředitele jednotky Polyolefiny Unipetrolu RPA, tak dnes převzali spoluzakladatelé týmu Tomáš Zelenka a Radek Žižka společně s dalšími spoluhráči dárkový poukaz v hodnotě 40 000 korun.
Prostředky použije tým HC Sledge Litvínov na nákup sportovních kompenzačních pomůcek pro své hráče.

Unipetrol se podpoře litvínovského hokeje věnuje dlouhodobě a sledge hokej je logickým doplněním aktivit v této oblasti.

Začátkem letošního roku se Unipetrol rozhodl věnovat sledge hokejovému týmu HC Sledge Litvínov jednorázový dar 20 000 korun. Podpora nedávno vzniklého týmu tak již dosáhla celkové částky 60 000 korun.

Fotogalerie

Zápasy - Dorost včera

Je dobojováno, dorostenci prohráli s Plzní 2:3 a v soutěži končí

Litvínov úvodní utkání série prohrál, a tak se vydal na západ Čech, aby tam vykřesal naději na postup. Fanoušci byli svědky povedené přetahované, na obě plzeňské branky dokázali Severočeši zareagovat. Nicméně na trefu Davida Špačka ze 48. minuty už odpověď neměli a domácí indiáni slavili postup do dalšího kola.
Více >
Rozhovory - Junioři před 2 dny

O play off rozhodlo první derby s Chomutovem, říká Berka. Sezonu hodnotí pozitivně

Litvínovští junioři v sobotu zvítězili na ledě Chomutova a dostali se na druhé postupové místo, radost jim ale nakonec zkazily Vítkovice, které doma vyzrály na Motor. Sezona tak pro juniory končí, o jejím průběhu a posledním utkání se rozpovídal nejlepší střelec Marek Berka.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Zápas o všechno! Dorostenci se budou snažit vykřesat naději proti Plzni

Litvínovské naděje zažívají krušné časy. Sotva skončila nadstavbová část, museli se takřka ihned připravit na vyřazovací zápasy s Plzní. Severočeši prodloužili svou sérii proher na černou třináctku. Plzeň se díky vítězství 4:1 na Litvínovem ujala vedení v sérii 1:0, což znamená, že jim stačí už jen jedna výhra na postup.
Více >