Klub 12.05.2016
Autor: Klub

Unipetrol podpořil litvínovské sledge hokejisty

Společnost Unipetrol se ve spolupráci se svými obchodními partnery rozhodla podpořit tým sledge hokejistů z Litvínova.
Z rukou Łukasze Silského, ředitele jednotky Polyolefiny Unipetrolu RPA, tak dnes převzali spoluzakladatelé týmu Tomáš Zelenka a Radek Žižka společně s dalšími spoluhráči dárkový poukaz v hodnotě 40 000 korun.
Prostředky použije tým HC Sledge Litvínov na nákup sportovních kompenzačních pomůcek pro své hráče.

Unipetrol se podpoře litvínovského hokeje věnuje dlouhodobě a sledge hokej je logickým doplněním aktivit v této oblasti.

Začátkem letošního roku se Unipetrol rozhodl věnovat sledge hokejovému týmu HC Sledge Litvínov jednorázový dar 20 000 korun. Podpora nedávno vzniklého týmu tak již dosáhla celkové částky 60 000 korun.

Fotogalerie

Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Více >
Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Více >
Junioři před 2 dny

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.
Více >